Survivor'dan Aşk Doğdu

Dün Survivor'da yaşanan konseye Acun Ilıcalı'nın aşk açıklaması damga vurdu. Acun Ilıcalı, Survivor Yunanistan yarışmacılarından birinin Hilmi Cem'den hoşlandığını açıkladı

Survivor'dan Aşk Doğdu
Survivor'dan Aşk Doğdu Hilal Mert

TV 8'de yayınlanan ekranların fenomen yarışma programı Survivor yine olay oldu! Dün gece yayınlanan bölümde kavgaların yaşandığı yarışmada herkesi gülümseten bir olay yaşandı. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, Hilmi Cem’e, “Yunan bir yarışmacı senden çok etkilenmiş” açıklaması yaptı. Survivor yarışmacılarını kahkahaya boğan bu olay için Hilmi Cem ise “Kim ki abi, pek hatırlamıyorum” diye yanıt verdi.

Acun Ilıcalı konuya dair şu açıklamayı yaptı;

“Türkiye Yunanistan Survivor oyununda, Yunan bir yarışmacı senden çok etkilenmiş.Kendisi bana ‘Acaba ne zaman Türkiye’yle tekrar oyun oynayacağız’ diye üç kez sordu. Üçüncü soruda olayı çözdüm. Ne kadar boş bakıyorsam artık o anlattı. Sen dikkat etmiş olamazsın belki sen de görmüşsündür. Yakında yeniden Yunanistan ile oyun oynacağız. Bu konuyu biz sonra konuşacağız seninle. O oyunda sen de görmüş olursun. İstersen sen bir kıyafet giy, o da giysin birbiriniz tanımış olursunuz. Eğer takımlar arası oyun olursa karıştırma. İsmi Rodanti. Tabi o oyuna kadar elenmiş olmazsa.”

TV 8 Survivor yunanistan hilmi cem rodanti aşk konsey
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş