Survivor 2017’de Kim Elendi?

TV8’in sevilen yarışmalarından Survivor 2017’de elenen isim belli oldu. Adaların birleşmesinden önce yapılan son elemede Adem, Berna, Sabriye ve Erdi’nin durumları belli oldu. Survivor yarışmasına kim veda etti?

Survivor 2017’de Kim Elendi?
Survivor 2017’de Kim Elendi?

TV8 ekranlarında yayın hayatına başlayan ve reyting rekorları kıran Survivor 2017 yılında da yine izleyicilerin favorisi haline geldi. Bilindiği üzere Survivor yarışması daha önce de düzenlenmişti. Dün gerçekleşen eleme süreci ise yoğun ilgi gördü. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, “Yarışmayı düzenlediğimiz günden beridir en güçlü eleme potasını görüyorum. Sabriye, Erdi, Berna ve Adem. Gerçekten kıyasıya bir mücadele gösterdiler” dedi.

ELENEN İSİM AÇIKLANDI

SMS oylaması ile elenen kişi ise belli oldu. Sonuçlara göre en az SMS desteği alan kişi Erdi oldu ve Survivor 2017 yarışmasına veda etti. Bilindiği üzere dün akşam yapılan eleme de birleşme partisi öncesi son elemeydi.

İLETİŞİM OYUNUNUN KAZANANI BELLİ OLDU

Bilindiği üzere yarışmacılar aileleri ve yakınları görüşmek için kıran kırana bir mücadele gösterdiler. Ünlüler takımı ailelerinden gelen mektuplar için, gönüllüler takımı ise arkadaşlarından gelen mesajlar için kıyasıya yarıştılar. Serhat Akın ve Sema Apak’ın müthiş performans gösterdiği yarışmada ünlüler takımı ödül ile buluştu.

Öte yandan Acun Ilıcalı müthiş bir birleşme partisi olacağının sinyallerini verdi. Parti sonrasına ise gönüllerin ve ünlülerin aynı adada yarışması planlanıyor. 

survivor survivor 2017 survivor 2017 kim elendi survivor 2017 elenen takım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş