Sinem Kobal Bebeğini Kaybetti!

2016 yılında oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen oyuncu Sinem Kobal anne karnındaki 3 aylık bebeğini düşürdü...

Sinem Kobal Bebeğini Kaybetti!
Sinem Kobal Bebeğini Kaybetti! Hilal Mert

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Mayıs 2016'da Ayvalık-Cunda Adası'nda A46’nın organizasyonunda düzenlenen düğünle evlendi. Çiftin aileleri ve yakın arkadaş çevresinden oluşan düğüne yaklaşık 300 kişi katıldı. Sinem Kobal’ın nikah şahitliğini vefat eden teyzesi Gülay Dereci’nin eşi Erdal Dereci yaparken, Kenan İmirzalıoğlu’nun nikah şahiti ise Ahmet Sınav oldu. Düğünde Sinem Kobal Tuvana Büyükçınar imzalı gelinliğini giyerken eşi Kenan İmirzalıoğlu da özel dikim smokin ile düğünde yer aldıç Çift nikah alanına  Queen gitar introlu düğün marşı ile girdi.

2 buçuk yıldır evli olan Kenan İmirzalıoğlu ile oyuncu Sinem Kobal 'ın bebek sevinci kursaklarında kaldı. 800 bin liraya mâl olan ve 2 gün 2 gece süren düğünün ardından gazetecilerin 'Ne zaman anne olacaksınız?' sorusuna Sinem Kobal  '2018'de düşünüyoruz' cevabını vermişti.

Setlerden bir süre uzak olan Sinem Kobal birkaç hafta önce aldığı bebek haberiyle çok mutlu oldu. Hamileliğinin 3.haftasında iken Kobal bebeğini düşürdü. Kenan İmirzalıoğlu bu süreçte Sinem Kobal'ın en büyük destekçisi oldu. Çift biraz olsun moral toplamak için Çeşme'de gözlerden uzak tatil yapıyor...

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu bebek düşük hamile
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor