Sinan Akçıl ile Otilia Ayrıldı

Genç kızların sevgilisi popçu Sinan Akçıl, Rumen şarkıcı sevgilisi Otilia Bruma ile yolları ayırdıklarını duyurdu

Sinan Akçıl ile Otilia Ayrıldı
Sinan Akçıl ile Otilia Ayrıldı Hilal Mert

Genç kızların sevgilisi popçu Sinan Akçıl, Rumen şarkıcı sevgilisi Otilia Bruma ile ayrıldı. Karaköy’de bir mekanda sahne alan Akçıl, sahne öncesi gazetecilere ayrıldıklarını kesin bir dille açıkladı. Akçıl, ayrılık nedeni olarak aradaki mesafeyi gösterdi.

Sinan Akçıl ve Otilia, geçtiğimiz ay birlikteliklerinin 18. ayını kutlamış hatta aşklarını ‘M.D.O.S’ şeklinde dövme olarak kollarına kazıtmıştı. Magazincilere konuşan Akçıl ayrılığın çok yeni olduğunu söyleyerek “Benim için gerçekten şimdiye kadar özel dediğim insanlar oldu ama Otilia da benim için çok özeldi. İnşallah hak ettiği mutluluğu bulur” dedi.

Sinan Akçıl Kimdir?

1982; Leeuwarden, Hollanda doğumlu. Müzik adamı Saim Akçıl'ın oğlu ve piyanist İdil Akçıl'ın kardeşidir. Başta İzel olmak üzere Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Yaşar, Zeynep Casalini, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Kutsi, Petek Dinçöz gibi isimler Akçıl'ın bestelerini seslendirmiştir. adise'nin Mayıs ayında yapılan 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edip dördüncü olduğu "Düm Tek Tek" şarkısı Sinan Akçıl'a aittir. Hande Yener'le yaptığı Atma şarkısındaki düet ile adını duyurdu. Hande Yener'in Atma, Teşekkürler, Hasta, Uzaylı gibi beğenilen şarkıları Sinan Akçıl bestesidir. Biri Bana Gelsin, Bay Doğru Bayan Yanlış, Ders Olsun, Simsiyah gibi popüler şarkılarda Sinan Akçıl imzası vardır. Sinan Akçıl 2010'dan beri solo albümleri ile de müzik piyasasında boy gösteriyor.

demet akalın Otilia Bruma Sinan Akçıl ayrılık magazin sevgili Biri Bana Gelsin Bay Doğru Bayan Yanlış Ders Olsun Simsiyah Düm Tek Tek hande yener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş