Sezen Aksu Sosyal Medya Hesaplarını Kapattı

Sosyal medya hesapları üzeride pek aktif olmayan ve mehmetçiğe de destek vermeyen Sezen Aksu’ya takipçileri ve sevenleri bu konu hakkında çok sayıda yorum yaptı.

Sezen Aksu Sosyal Medya Hesaplarını Kapattı
Sezen Aksu Sosyal Medya Hesaplarını Kapattı

Takipçilerinden gelen ağır yorumlara daha fazla dayanamayan ve bu konu hakkında da bir açıklamada bulunmayan Sezen Aksu sosyal medya hesaplarını kapattı. 

Türkçe popun sevilen isimlerinden olan Sezen Aksu Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçikler için sessiz kalınca takipçileri tarafından ağır eleştiriye maruz kaldı. Operasyonunu başlamasının ardından spor, magazin ve siyaset gibi pek çok alandan pek çok isim operasyona destek veren paylaşımlarda bulunmuştu. 

Sezen Aksu’nun bu operasyonunu ardından herhangi bir destek mesajının bulunmaması ardından sevenleri ve takipçileri Sezen Aksu’yu eleştirdi. Eleştirilere daha fazla dayanamayan Sezen Aksu tüm sosyal medya hesaplarını kapattı. 

Sezen Aksu geçtiğimiz yıllarda da Atatürk’e hakareti düşünce özgürlüğü olarak değerlendirdiği iddiaları sosyal medya üzerinden yayılmıştı. Sezen Aksu bu yorumlar üzerine “Sezen Aksu'nun, Atatürk'e hakareti, düşünce özgürlüğü olarak değerlendirdiği yolundaki sosyal medya paylaşımlarına cevabıdır: "Atatürk ve ailesi hakkında yapılan spekülasyonlar alçakçadır; yapanlar da düz alçaktır. Fikrim de zikrim de budur. Bu alçaklığın popüler figürler, bilhassa da benim üzerimden köpürtülmesi, çok bilindik algı operasyonlarından biridir.." SN Müzik açıklamasını yapmıştı. 

Uzun bir süredir sosyal medya hesabı bulunmayan Sezen Aksu sonrasında Twitter'da @sezenaksu_resmi ve Instagram'da @sezenaksuresmi hesaplarını kullandığını resmi olarak duyurmuştu.

Sezen Aksu’nun sosyal medya hesaplarını ne zaman açacağı şimdilik bilinmiyor.

sezen aksu twitter sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş