Serenay Sarıkaya’dan Sevişme Açıklaması

Magazin ve televizyon dünyasının sevilen isimlerinden Serenay Sarıkaya, sevgilisi Kerem Bürsin hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Kendisinin çok özel bir insan olduğunu belirten Sarıkaya, “Onun sevgilisi olduğum için çok şanslıyım” dedi.

Serenay Sarıkaya’dan Sevişme Açıklaması
Serenay Sarıkaya’dan Sevişme Açıklaması

Yeni çıkacak olan Fi dizisinde Duru karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkacak Serenay Sarıkaya, filmdeki sahneleri ile de dikkat çekmişti. Dizi içerisinde sevişmesi konusunda gelen sorulara da cevap veren Sarıkaya, sevgilisi Kerem Bürsin ile aralarının iyi olduğunu belirtti. Instly Dergisi’nin Nisan sayısı kapağı olan Fi dizisinin sevilen isimlerinden Sarıkaya, samimi açıklamalarda bulundu.

“ÇOK ÖZEL BİR İNSAN”

Kerem Bürsin ile çok mutlu olduklarını belirten Serenay Sarıkaya, “Onunla olduğum her anda mutluyum. Kendisi çok özel bir insan ve bana çok iyi geliyor. Bir kadın olarak öyle bir erkeğin sevgilisi olduğum için çok mutluyum. Bu konuda kendimi de çok farklı ve şanslı hissediyorum” dedi.

Muhabirlerden gelen “En çılgın haliniz nedir?” sorusunun gelmesi üzerine açıklamalarına devam eden Serenay Sarıkaya, “Erken yaşta ayaklarının üzerine durmaya çalışan biriyim ben. Bu yüzden erken olgunlaştığımı düşünüyorum. Çok fazla çılgınlık yaptığımı hatırlamıyorum. Daha sade bir hayat sahip oldum. Arkadaşlarım çılgınca şeyler yapıyorlardı. Ancak ben daha kontrollü ve sindirerek yaşama isteği vardı. Sanırım bu da baya etkili oldu” dedi.

Sevişme sahneleri ile ilgili de konuşan Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ile bu konuda aralarında bir sorun olmadığını belirtti. 

serenay sarıkaya fi dizisi serenay sarıkaya sevişme kerem bürsin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş