Seren Serengil ile Yaşar İpek Evlendi!

29 Nisan günü sevgilisi şarkıcı Yaşar İpek ile Şile'de nişanlanan eski şarkıcı Seren Serengil ani bir karar ile 11 Haziran'daki nikahı iptal edip dün evlendi

Seren Serengil ile Yaşar İpek Evlendi!
Seren Serengil ile Yaşar İpek Evlendi! Hilal Mert

Şubat ayından beri ilişki yaşayan, 29 Nisan gecesi de 200 kişini katıldığı bir tören ile Şile'de nişanlan Seren Serengil ile şarkıcı Yaşar İpek evlendi!

Yorumcu olduğu Duymayan Kalmasın adlı magazin programında Seren Serengil 11 Haziran günü Fransa'nın Monaco şehrinde evleneceğini duyurmuştu.

Çıktıkları Fransa tatilinde ani bir karar ile 11 Haziran'daki nikahı iptal eden çift, sürpriz yaparak dün gece nikah masasına oturdu.

Yaşar İpek'in annesi ve kız kardeşi 29 Nisan gecesi 200 kişini katıldığı nişana gitmemiş daha sonra Serengil bunun nedeni olarak Yaşar İpek'in kız kardeşinin sahibi olduğu magazin sitesinde kendisi ve ailesi hakkında iftira niteliğinde haberler çıktığı için gerginlik yaşadıklarını açıklamıştı.

Seren Serengil kimdir?

6 Nisan 1976 İstanbul doğumlu. . Ünlü oyuncu ve tiyatrocu Öztürk Serengil'in kızıdır. Asıl mesleği şarkıcılıktır. 1990'lı yıllarda assolist olarak gazinolarda sahne aldı. Zaman zaman oyunculuk ve sunuculukta yapmıştır.2000–2002 yılları arasında Ozan Kaçmaz ile, 2002–2005 yılları arasında Cengiz İmren ile, 2006–2010 yılları arasında da Musa Aytun ile evli kalmıştır. 

Seren Serengil Yaşar İpek evlendi Duymayan Kalmasın Fransa magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?