Seda Sayan: "Allah Tarafından Görevli Olarak Dünya'ya Gönderildim"

Son günlerde yaptığı tuhaf açıklamalarla dikkat çeken Seda Sayan son açıklamasında Allah tarafından görevli olarak dünyaya gönderildiğini iddia etti.

Seda Sayan:
Seda Sayan: Umut Aslan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte sınırda görev yapan askerleri ziyaret etmeye giden ve bu durumdan dolayı muhalefetten tepki alan Seda Sayan Recep Tayyip Erdoğan'ı çok sevdiğini belirtirken CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ise sanat düşmanı olarak tarif etti. Ayrıca Allah tarafından görevli olarak dünyaya gönderildiğini iddia eden Seda Sayan'ın bu açıklamaları sosyal medyayı kasıp kavurdu.

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Hatay'a giderek sınır bölgesinde görev yapan askerlere moral  ziyareti düzenleyen Seda Sayan ve diğer ünlü isimler, İyi Parti ve CHP tarafından tepkilere maruz kalmıştı. Bu tepkilere yanıt veren Seda Sayan "Meral Akşener'in 'İktidar olduğumuzda bu sanatçılara selam vermeyeceğiz' sözünü asla unutmayacağım. İkincisi de Kılıçdaroğlu'nun bize hakaret etmesi. Kılıçdaroğlu, sanatçı düşmanı. Kendisi hangi organizasyona bizi davet etmiş de katılmamışız? Cumhurbaşkanımız, her zaman sanata ve sanatçıya destek veren bir lider" sözlerini sarf etti.

Kılıçdaroğlu'na bir hayli tepki dolu sözler sarf eden Seda Sayan Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisi hakkında söylediği sözleri asla unutmayacağını ve onu asla affetmeyeceğini de sözlerine ekledi. Öte yandan Seda Sayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşine olan sevgisini şu sözlerle dile getirdi. " Cumhurbaşkanımız, tüm sanatçıların ne kadar değerli olduğunun farkında; kimseyi ayırt etmiyor. Bizlere, Mehmetçiğe moral ziyaretinde bulunma imkanı verdiği için hem Cumhurbaşkanımıza, hem de Genelkurmay Başkanımız'a çok teşekkür ederim. Sayın Cumhurbaşkanımızı ve eşi Sayın Emine Erdoğan'ı çok seviyor ve saygı duyuyorum.'' 

seda sayan kemal kılıçdaroğlu sanat recep tayyip erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş