Seda Sayan: Ailecek Oğulcan'ın Eline Bakıyoruz

Sahnelerin ve televizyonun en başarılı isimlerinden olan Seda Sayan verdiği bir röportajda erkek şiddetine dair dikkat çeken açıklamalar yaptı

Seda Sayan: Ailecek Oğulcan'ın Eline Bakıyoruz
Seda Sayan: Ailecek Oğulcan'ın Eline Bakıyoruz Hilal Mert

Sahnelerin ve televizyonun en başarılı isimlerinden olan Seda Sayan Posta gazetesine röportaj verdi. Verdiği röportajda erkek şiddeti hakkında açıklamalar yapan Sayan, kadınların aslında erkekleri dövebileceğini ifade etti.

İşte Seda Sayan'ın o röportajından dikkat çeken başlıklar;

Diyaloğunuz nasıl oğlunuzla?

Gurur duyuyorum evladımla. Etrafımdan da hep iyi şeyler duyuyorum. Bir kere çok vicdanlı bir çocuk. En önemlisi bu. Zaten artık her şeyimi ona teslim ettim. Bütün paramı o idare ediyor. Tüm sülale onun eline bakıyoruz. Ben de harçlığımı ondan alıyorum. Sürekli kontrol ediyor. Arada isyan ediyorum, “Olmaz böyle” diyorum. “Yok anne limitini aştın” diyor. Maşallah! Çok akıllı bir çocuk.

Şiddet gördünüz mü?

Babamdan çok dayak yedik çocukken. Ama ailede en az ben yemişimdir. Büyük abim ve annem şiddet gördü daha çok. Ben genelde hep çalıştığım ve dışarıda olduğum için yırtıyordum dayaktan. Babam dışında bir erkekten şiddet görmedim. Zaten istesek bu adamları döveriz biz biliyor musun! Allah bize o gücü vermiş. Biz doğuruyoruz onları be! Bizim içimizden çıkıyorlar. Bunları mı dövemeyeceğiz? Ama şiddet güzel bir şey değil tabii.

seda sayan kadın erkek şiddet kadına şiddete hayır erkek şiddeti röportaj posta oğulcan engin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş