Sarp Levendoğlu'ndan Olay Paylaşım

2017 yılında Birce Akalay ile boşanan Sarp Levendoğlu, ayrılıklarına neden olduğu iddia edilen Derya Şensoy ile çektiği fotoğrafı, ilk kez sosyal medyada paylaştı.

Sarp Levendoğlu'ndan Olay Paylaşım
Sarp Levendoğlu'ndan Olay Paylaşım

 

2017 yılında Birce Akalay ile boşanan Sarp Levendoğlu, ayrılıklarına neden olduğu iddia edilen Derya Şensoy ile çektiği fotoğrafı, ilk kez sosyal medyada paylaştı. Bu paylaşım çoğu hayranları tarafından olumlu karşılanırken çoğu hayranları tarafından olumsuz karşılandı.

Sarp Levendoğlu, yayınladığı fotoğraf ile Derya Şensoy ile olan aşkını ilan etmiş oldu.. Bu duruma Birce Akalay'ın cevap verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

 

Sarp Levendoğlu Kimdir? 

Ortaokula kadar Ankara'da yaşayan Sarp Levendoğlu, ardından ailesiyle birlikte İstanbul'a yerleşir. İstanbul'da Saint Beniot Lisesi’ne kayıt olan Sarp Levendoğlu, buradaki eğitimini tamamlar.

Lise yıllarından itibaren yakın olarak oyunculukla ilgilenen Sarp Levendoğlu, tiyatroya başladı. Lisede bir çok tiyatroda yer alan Sarp Levendoğlu, liseyi bitirdikten sonra Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne kayıt oldu. Fakat bölümünden memnun olmayan Sarp Levendoğlu, Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümüne girmiş ve burada eğitimini tamamlamıştır.

Mustafa Altıokların yeğeni olan Sarp Levendoğlu, ilk olarak Gece Gündüz dizisinde rol almıştır. Ardından Emret Komutanım dizisiyle büyük bir çıkış yakalamıştır.

Mor Menekşeler ve Lise Defteri gibi dizilerde rol alan Sarp Levendoğlu, en büyük çıkışını Küçük Ağa dizisinde canlandırdığı Ali karakteriyle yakalamıştır.

1981 yılında Ankara’da dünyaya gelen Sarp Levendoğlu ortaokulu Ankara’da bitirir ve İstanbul’a gelir. Burada Saint Beniot Lisesinden mezun olan Sarp Levendoğlu Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümüne girse de eğitim öğretim hayatı Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümünde bitti. Mustafa Altıoklar’ın yeğeni olan Levendoğlu oyunculuğa ise 6 yaşında adım attı. Lise Defteri, O Şimdi Asker gibi yapıtlarda rol alan Sarp Levendoğlu aynı zamanda Mor Menekşeler, Küçük Ağa, Gece Gündüz, Emret Komutanım gibi dizilerde de rol almıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmler 

2002 – O Şimdi Asker

2003 – Lise Defteri(Mehmet)

2004 – Çınaraltı(İbrahim)

2005 – Emret Komutanım(Üsteğmen Levent)

2007 – Zeliha’nın Gözleri(Rehan)

2009 – Altın Kızlar

2010 – Kirli Beyaz(Yekta)

2011 – Mor Menekşeler

2013 – Böyle Bitmesin (Serkan)

2014 – Küçük Ağa (Ali)

2015 – Ne Münasebet(Demir)

 

Derya Şensoy Kimdir?

7 Şubat 1990 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Tam adı Neriman Derya Şensoy'dur. Babası tiyatro oyuncusu Ferhan Şensoy ve annesi de tiyatrocu Derya Baykal'dır.2014 yılında annesi ile babası boşanmıştır. Müjgan Ferhan Şensoy adında bir ablası vardır. İstanbul'da Amerikan Lisesi'nden mezun oldu. Sonra da illüstrasyon ve tasarım eğitimi almak için New York'a gitti. ABD'de Parsons The New School for Desingn okulnda eğitimini gördü. İngiltere'de takı üzerine çalışmalar da yaptı.

sarp levendoğlu birce şensoy derya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş