Şarkıcı Hadise Sigortasız İşçi Çalıştırdığı İçin Davalık Oldu

Ünlü şarkıcı Hadise yakın korumalığını yapan işçisini 6 yıl boyunca sigortasız çalıştırdığı için tazminat davası ile karşı karşıya kaldı.

Şarkıcı Hadise Sigortasız İşçi Çalıştırdığı İçin Davalık Oldu
Şarkıcı Hadise Sigortasız İşçi Çalıştırdığı İçin Davalık Oldu Umut Aslan

Bomba iddia bugün ünlü şarkıcı Hadise'nin yakın korumalığını yaptığını belirten M.E.Y.'in eşi olan Gülşah Yıldırım tarafından ortaya atıldı. Duymayan Kalmasın TV programına katılarak gündemi sarsacak iddialarda bulunan Gülşah Yıldırım, kocasının Hadise'nin 6 yıl boyunca yakın korumalığını yaptığını ve bu 6 yıllık süre zarfında sigortasız olarak çalıştırıldığını söyledi. Bununla ilgili Hadise'ye 50 bin liralık tazminat davası açtığını da sözlerine ekleyen Gülşah Yıldırım davayı açmadan önce şarkıcı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'e  ulaşarak durumu aktardığını, "Borçlarımızdan dolayı eşim cezaevine girme tehlikesiyle karşı karşıya, eşimin size emeği olan 50 bin TL size dokunmaz ama bizim hayatımızı kurtararır" sözlerini sarfettiğini fakat yanıt olarak olumsuz cevap aldığını ve Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'ün kendisine "Sizin derdiniz fırsatçılık. Bizim kimseye borcumuz yok" dediğini aktardı.

Ünlü sanatçı Hadise'nin sigortasız olarak yakın koruma çalıştırdığı eşinin 50 bin liralık tazminat davası açtığını söyleyen Gülşah Yıldırım katıldığı TV programında sözlerine şunları ekledi "Hadise'den alacağımız var. Eşim hiçbir açıklama yapılmadan işten çıkarıldı. Tazminat talep ettik, bunun üzerine fırsatçılıkla suçlandık. Ablası Hülya Açıkgöz'e "mağduruz" dedim. Mesaj attım,  beni engelledi. Eşim onları aile olarak gördü. 1 yıl bekledik, sonra dava açtık. Her şey, ben ve Hülya Açıkgöz'ün arasında geçti. Hadise Hanım'ın, Hülya Hanım'dan çok farklı değer yargıları var. Hadise Hanım ablası gibi değil. Ablası onu aşağıya çekiyor. Kariyeriyle oynuyor. Derya Açıkgöz ise (kardeşi) pırlantı gibi bir insan, naif. Hadise Hanım vicdanlı, ablası gibi olamaz."

sigortasız işçi yakın koruma hadise tazminat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş