Resmi Açıklama Geldi! "Nur Yerlitaş Beyin Kanseri"

Modacı Nur Yerlitaş'In beyin kanseri olduğu ortaya çıktı! Nur Yerlitaş, pazartesi günü ameliyat olacak...

Resmi Açıklama Geldi!
Resmi Açıklama Geldi! Hilal Mert

Bir çok ünlü şarkıcının sahne kıayfetlerini hazırlayan modacı Nur Yerlitaş son yıllarda jüri üyesi olarak yer aldığı moda programındaki tavırları ve arabesk müzik çalerken yaptığı danslarla adını duyurdu.

Geçmiş yıllarda bir çok rahatsızlık geçiren ve şehirlere ettiği alayca sözler nedeni ile büyük tepki alan Nur Yerlitaş'ın kanser olduğu öğrenildi.

Son dönemde hayli kilo veren ünlü modacının durumundan endişe eden kardeşi, onu doktora gitmeye ikna etti. Acıbadem Altunizade Hastanesi’nin beyin cerrahı Prof. Dr. Necmettin Pamir’e muayene olan Nur Yerlitaş gerekli testlerin ardından neyin kanseri olduğunu öğrendi.

Bir süredir yaşadığı sağlık sorunlarının patik atak nöbeti olduğunu düşünen Yerlitaş aldığı kanser haberi ile yıkıldı!

Alınan bilgiye göre; Nur Yerlitaş'ın beyninde üç ur birden çıktığı ve pazartesi günü Göztepe Acıbadem Hastanesi’nde çok önemli bir ameliyata alınacak.

NELER OLMUŞTU?

Nur Yerlitaş, Kasım 2017'de Neslihan adındaki bir arkadaşının doğum gününe katıldı. Doğum günü sırasında sosyal medya hesabından canlı yayın yapan ve takipleri ile sohbet eden Yerlitaş, şehitlerle alakalı kullandığı skandal sözlerle Türk halkının büyük tepkisini topladı! Şehitler var canlı yayını kapat sözleri üzerine modacı yanındakilere "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullandı. Nur Yerlitaş'ın bu görüntülerine takipçilerinden tepki geldi.

Nur Yerlitaş Beyin Kanseri magazin modacı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?