Recep İvedik Kılıklı Damat Evlilik Programında

İlginçliklerin sona ermediği evlilik programlarında bu kez damat adayı olan Erdem, Recep İvedik karakteri kılığına büründü ve ortaya bu görüntüler çıktı.

Recep İvedik Kılıklı Damat Evlilik Programında
Recep İvedik Kılıklı Damat Evlilik Programında Umut Aslan

Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı evlilik programı bugün ilginç bir olaya sahne oldu. Kendisini Recep İvedik kılığına sokan bir damat adayı yarışmaya bu şekilde katıldı ve gündeme oturdu. Olayların bir türlü son bulmadığı evlilik programlarında Erdem isimli bir damat adayı yüzünü boyayarak ve konuşmasını değiştirerek kendisini Recep İvedik karakterine bürüdü. 

Televizyonda görüp beğendiği bir gelin adayına talip olmak üzere Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programına dün katılan Erdem isimli damat adayı, paravan açıldıktan sonra gelin adayı tarafından reddedildi. Fakat talip olduğu gelin adayı tarafından reddedilmesine rağmen yarışmanın peşini bırakmayan genç damat adayı bugün tekrar yarışmaya katılarak ilginç bir olaya imza attı. 

Damat adayı Erdem bugün tekrar yarışmaya katıldı fakat bu sefer kendini tamamen Şahan Gökbakar'ın yaratmış olduğu Recep İvedik karakterine bürüdü. Yüzüne boya ile kaş ve sakal çizerek ve konuşmasını ve kılık kıyafetini değiştirerek adeta Recep İvedik'in kopyası görünümü veren ilginç yarışmacı Erdem 26 yaşında olduğunu ve bu zamana kadar hiç sevgilisinin olmadığını söyledi.  İlginç bir şekilde Recep İvedik kılığına bürünen Erdem'in bir taliplisi oldu. Özbekistanlı olan ve 32 yaşındaki Dilruba Recep İvedik kılığındaki damat adayı Erdem'e talip oldu ve Erdem'in kabul etmesi ile ikili çay içmeye karar verdi. İlginç damat adayı Erdem'in Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programında ortaya çıkardığı bu görüntüler sosyal medyada da gündem oldu. Sosyal medyadan yorumlarda bulunan çoğu kullanıcılar izdivaç programlarının seviyesinin yerlere düştüğünü ve reyting uğruna bu tür oyunların yapıldığına dikkat çektiler.

zuhal topal evlilik programı erdem recep ivedik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!