Pelin Akil’in Şehitlerle İlgili Paylaşımı Duygulandırdı

Ünlü oyuncu Pelin Akil, İstanbul Beşiktaş’taki patlama sonrası paylaşımlarda bulundu. Beşiktaş’taki patlamada hayatını kaybeden Mustafa Kemal Devrilmez ile ilgili bir paylaşım yapan Pelin Akil, yaşananlardan dolayı üzgün olduğunu belirtti.

Pelin Akil’in Şehitlerle İlgili Paylaşımı Duygulandırdı
Pelin Akil’in Şehitlerle İlgili Paylaşımı Duygulandırdı

Magazin dünyasının sevilen isimlerinden Pelin Akil, İstanbul Beşiktaş’taki patlama ile ilgili paylaşımda bulundu. Beşiktaş’ta gerçekleştirilen patlamanın yankıları sürüyor. Bilindiği üzere ünlüler de patlama ile ilgili paylaşımda bulunmuşlardı.

Paylaşıma bulunanlar arasında Pelin Akil’de bulunuyor. Pelin Akil’in şehitler ile ilgili anısını paylaşması görenleri üzdü. Pelin Akil, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kendisini bomba şüphesiyle arayan polislerden birinin şehit olduğunu belirtti. Pelin Akil’in bu paylaşımı hayranlarını üzdü.

POLİS ARKADAŞIM DA ŞEHİT OLMUŞ

Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapan Pelin Akil, “Sultanahmet’teki patlama sonrasında feribota binerken beni aramışlardı. Bomba şüphesi ile beni aramaları açıkçası beni üzmüştü. Beni arama sebeplerini sorduğumda bomba şüphesinden dolayı olduklarını belirtmişlerdi. Daha sonra arkadaşlardan birisi beni tanıdı ve fotoğraf çektirmek istediler. Güzel bir anı olmuştu. Önceleri beni aradıkları için üzülmüştüm ancak sonra fark ettim ki hayatımız pamuk ipliğine bağlı. Patlama sonrası çok üzülmüştüm. Gelen bir fotoğraf sonrası üzüntüm daha da katlandı. Resimde sol tarafta bulunan bereli polis arkadaşımız patlamada şehit olmuş. Mekanı cennet olsun. Allah patlamada hayatını kaybedenlerin ailesine sabır versin. Gerçekten zor bir durum” dedi.

Pelin Akil’in bu paylaşımı kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem oldu.

pelin akil pelin akil beşiktaş patlama istanbul beşiktaş istanbul beşiktaş patlama vodafone arena patlama patlamada şehit olanlar pelin akil şehit polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş