Ödenmeyen Borçlar Nedeniyle Hadise Yine İcralık

Bodrum'da iki sezondur işlettiği plajın borçları nedeni ile haciz gelen Açıkgöz ailesine bu kez Hülya Açıkgöz’ün satın aldığı otomobilin 200 bin TL’lik borcunu ödememesi üzerine haciz geldi

Ödenmeyen Borçlar Nedeniyle Hadise Yine İcralık
Ödenmeyen Borçlar Nedeniyle Hadise Yine İcralık Hilal Mert

Hadise, ne kadar 'benim alakam yoktur' dese de keseleri bir olduğu bilenen Açıkgöz kardeşler haciz işlemleri ile oldukça gündemde!

Bodrum Yalıkavak’ta iki sezon işlettiği plajın 900 bin TL’lik kira borcunu ödemediği gerekçesiyle geçtiğimiz günlerde haciz işlemleri ile karşı karşıya kalan Hadise, bu kez ablasının alıp taksidini ödemediği otomobil borcu nedeni ile hacizlik oldu.

Türkiye’deki mali işlerini ablası Hülya Açıkgöz’ün üzerinden yürüttüğü ve banka hesaplarının boş olduğu iddia edilen şarkıcının, Beşiktaş’taki iki ofisine haciz memurları ve avukatlar geldi bugün.

Adreste bulunamayan Açıkgöz ailesinin avukatları devreye girdi ve en kısa zamanda borcun ödeneceğini taahhüt etti.

Hadise Kimdir?

22 Ekim 1985 Belçika doğumlu. Aslen Sivaslı. 2003 yılında Belçika'nın "Popstar"ı olan Idool adlı yarışmaya katıldı. Finale kalan 10 isim arasında yer alamasa da birçok yapımcının dikkatini çekmeyi başardı. 2005'te çıkardığı ikinci single'ı "Stir Me Up"ın içinde yer alan türkçe sözler ile Türkiye'de medyanın dikkatini çekti. 2008'e kadar müzik çalışmalarına Belçika'sa sürdürdü. 2008'de Türkiye'de albüm çıkardı. 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil etti 3 .oldu. Popstar adlı yarışma programında sunuculuk yaptı. 2011 Ekim ayında başlayan "O Ses Türkiye" ses yarışmasında jürilik yapıyor.

borç la plaj otomobil haciz hadise hülya açıkgöz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?