O Ses Türkiye'nin Yeni Jürisi Seda Sayan

TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen ses yarışma programı 'O Ses Türkiye' de yeni jüri için şok bir iddia gündeme geldi...

O Ses Türkiye'nin Yeni Jürisi Seda Sayan
O Ses Türkiye'nin Yeni Jürisi Seda Sayan Hilal Mert

TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen ses yarışma programı 'O Ses Türkiye' de bir ayrılık daha yaşandı. 5 yıldır jüri üyesi olarak programda yer alan Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz, dün yeni sezonda jüri koltuğunda oturmayacağını açıkladı.

Gökhan'ın ayrılık haberinin ardından ikinci ayrılık haberi Yıldız Tilbe'den geldi. Tilbe sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bu sezonda yer almayacağını duyurdu.

O Ses Türkiye’de boşalan şlk  koltuğa Beyazıt Öztürk oturacak. Yıldız Tilbe'den boşalan koltuğa da Seda Sayan'ın oturacağı iddia edildi. O Ses Türkiye’nin 8. sezonu Eylül ayı içinde ekranlara gelecek…

Öte yandan teve 2'de yayınlanan 2. sayfa programında Yıldız Tilbe^'den boşalan koltuğa Ebru Gündeş'in oturacağı iddia edilmişti.  Eşi Reza Zarrab'ın hakkında çıkan "vatan haini" haberleri nedeni ile ekrandan bir süre uzak kalmayı tercih eden Gündeş eşinin ABD'de yargılandığı sürede cezasının karara bağlanmasından sonra tekrar programa dönme kararı aldı. Yapım şirketi ile prensipler konusunda görüşmelere başlayan Ebru Gündeş 'in programda yer alıp almayacağı henüz kesinleşmedi.

Öte yandan programın diğer jüri üyeleri Hadise ve Murat Boz'un programdaki akıbetleri belli değil...

TV8 Yıldız Tilbe Ebru Gündeş Seda Sayan Beyazıt Öztürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!