O Ses Türkiye'nin Yeni Jüri Üyesi Bakın Kim...

tv8'de yayınlanan fenomen ses yarışması O Ses Türkiye'ye programın yapımcısı Acun Ilıcalı sürpriz bir transfer yaptı...

O Ses Türkiye'nin Yeni Jüri Üyesi Bakın Kim...
O Ses Türkiye'nin Yeni Jüri Üyesi Bakın Kim... Hilal Mert

tv8'de yayınlanan fenomen ses yarışması O Ses Türkiye'ye programın yapımcısı Acun Ilıcalı sürpriz bir transfer yaptı. Hemen hemen her sene en az bir jüri üyesinin değiştiği programda geçen sene Yıldız Tilbe yer almıştı, Athena Gökhan, Hadise ve Murat Boz yerini korumuştu. Yıldız Tilbe'nin programdan ayrılmasınına ardından koltuğu Beyaz Show'un ünlü sunucusu olan Beyazıt Öztürk'ün dolduracağı ortaya çıktı.

Bu haberi bizzat Ilıcalı verdi. Ilıcalı şöyle konuştu; "Beyazıt Öztürk'ün bu yıl O Ses Türkiye’ye bambaşka bir hava getireceğine inanıyorum. Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor.”

Ayrıca tv 8'in sahibi de olan Acun Ilıcalı kanal ile ilgili yeni gelişmeleri de aktardı. Hakan Ural ve Esra Eron'un sunduğı Gel Konuşalım programıan konuk olan Ilıcalı, 'İki dizi projemiz var. Birisi Jet Sosyete. Yeni sezonda bizde olacak. Diğer ise sevgili Fatih Aksoy'la yapacağımız iddialı bir dizi projesi' dedi.

“İkinci iş olarak sevgili Fatih Aksoy’la çok güzel bir projeye başlıyoruz, yeni bir dizimiz olacak. Kendisinin çok inandığı, bizim ekibin çok inandığı bir proje” diyerek dizinin Kore uyarlaması bir baba-kız hikayesi olacağını da açıklayan ünlü yapımcı "Belki bundan sonra bir dizi daha yapacağız. Bomba bir iki transferimiz daha var ancak onları şimdi açıklamayacağım. O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda da sürprizlerimiz olacak" dedi.

Ayrıca Ilıcalı, Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar’ın bundan sonraki yeni sinema projelerinin de TV8’de ekrana geleceğini belirtti.

tv8 O Ses Türkiye Acun Ilıcalı Yıldız Tilbe Beyazıt Öztürk Cem Yılmaz Şahan Gökbakar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?