O Ses Türkiye'den Ayrılan İlk İsim Belli Oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen ses yarışma programı 'O Ses Türkiye' de 5 yıldır jüri üyeliği yapan hangi isim ayrıldı?

O Ses Türkiye'den Ayrılan İlk İsim Belli Oldu
O Ses Türkiye'den Ayrılan İlk İsim Belli Oldu Hilal Mert

TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen ses yarışma programı 'O Ses Türkiye' de 5 yıldır jüri üyeliği yapan Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz, yeni sezonda jüri koltuğunda oturmayacağını açıkladı.

Ayrılık haberini sosyal medya hesabından veren Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz, şu ifadeleri kullandı;

"Beni çok heyecanlandıran bir proje ile eş zamanlı olarak başlayacak yeni albümün kayıtları ve en önemlisi sizlerle konserlerde daha çok buluşabilmek için bu sene, 5 yıl boyunca keyifle yaptığım 'O Ses Türkiye’de yer almayacağım. Başta Acun ve Esat olmak üzere tüm Acun Medya ekibine, jürideki arkadaşlarıma ve bana 5 yıl boyunca müzikal olarak büyük deneyim yaşatan yarışmacı dostlarıma teşekkür ediyorum."

O Ses Türkiye'ye programının yapımcısı Acun Ilıcalı sürpriz bir transfer yaptığını açıklamıştı geçen gün. Beyaz Show'un ünlü sunucusu olan Beyazıt Öztürk'ün yeni sezonda O Ses Türkiye'de yer alacağını duyuran Ilıcalı Beyazıt Öztürk'ün jüri olarak mı yoksa moderatör olarak mı programda yer alacağı ise henüz bilinmiyor...

Ayrıca tv 8'in sahibi de olan Acun Ilıcalı kanal ile ilgili yeni gelişmeleri de aktardı. Hakan Ural ve Esra Eron'un sunduğı Gel Konuşalım programıan konuk olan Ilıcalı, 'İki dizi projemiz var. Birisi Jet Sosyete. Yeni sezonda bizde olacak. Diğer ise sevgili Fatih Aksoy'la yapacağımız iddialı bir dizi projesi' dedi.

O Ses Türkiye yarışma tv8 Gökhan Özoğuz Athena Grubu Beyazıt Öztürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor