O Artık "Burcu Esmersoy Suyabatmaz"

Dün Amerika'nın New York şehrindeki Türkiye Başkonsolosluğu binasında Berk Suyabatmaz'la evlenen sunucu Burcu Esmersoy'dan ilk hamle geldi

O Artık
O Artık Hilal Mert

Yaklaşık bir yıldır beraber olan sunucu Burcu Esmersoy ile iş adamı Berk Suyabatmaz Amerika'nın New York şehrinde bulunan Türkiye Başkonsolosluğu binasında evlendi. New York'ta tanıştıkları için New York'ta evlenmeyi tercihe den çiftten Burcu Esmersoy nikah anını sosyal medyadan canlı olarak yayınladı.

Dünki nikah törenine Türkiye'den Berk Suyabatmaz'ın ailesi, Burcu Esmersoy'un ise kız kardeşi Müge ve aralarında Şeyma Subaşı'nın da olduğu yakın arkadaşları katıldı. Dün bekarığa resmen veda eden güzel sunucu bugün ilk hamlesini yaptı ve Instagram'daki hesabına eşi Berk Suyabatmaz'ın soyadını ekledi. O artık Burcu Esmersoy Suyabatmaz oldu.

Burcu Esmersoy Kimdir?

2 Ekim 1976 İstanbul doğumlu. Annesi ile babası o henüz 4 yaşındayken ayrılmıştır. Ablası Müge ile onu anneannesi ve dedesi büyüttü. Aslen turizm mezunudur. 1997 yılında Türkiye 4. güzeli seçildi. Uzun süre NTV'de spor spikerliği yaptı. Ferrari Reklam Pazarlama Sponsor müdürü ile 2005 tarihinde Paris'te evlendi, 2008 tarihinde ise ayrıldı. 2010 'da Acun Ilıcalı'nın düzenlediği Yok Böyle Dans'ta yarıştı adını iyice duyurdu. 2012 yılında Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında da sunuculuk yaptı. Star TV, NTV, TV 8'de çeşitli programlar sundu. Metro FM'de bir dönem radyo programı sundu. Şuanda kendı adına açtığı youtube kanalı için videolar çekiyor. 14 mayıs2018'de Berk Suyabatmaz ile New York'ta evlendi.

Berk Suyabatmaz Burcu Esmersoy Şeyma Subaşı Amerika New York evlilik nikah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin Özgün Helikopteri Uçuşa Gün Sayıyor
Türkiye'nin Özgün Helikopteri Uçuşa Gün Sayıyor
Kurban Bayramı Namaz Saati Kaçta? İstanbul, Ankara, İzmir Kurban Bayramı Namazı Saatleri
Kurban Bayramı Namaz Saati Kaçta? İstanbul, Ankara, İzmir Kurban Bayramı Namazı Saatleri