Nusret Ete Çıplak Eliyle Dokununca Soruşturma Açıldı

Amerika'da restoran açan Nusret'e soruşturma şoku!

Nusret Ete Çıplak Eliyle Dokununca Soruşturma Açıldı
Nusret Ete Çıplak Eliyle Dokununca Soruşturma Açıldı

Başta Türkiye olmak üzere dünyada da en popüler et lokantalarına sahip olan Nusret’e Amerika’da soruşturma açıldı. Nusret’e soruşturma açılmasının nedeni ise Nusret Gökçe’nin videolarında eldiven kullanmadan etlere dokunması ve bu durumun sağlıksız oluşu gösterildi. 

Yarattığı Nusr-et markasıyla sosyal medyada geniş bir hayran kitlesi edinen Nusret Gökçe’nin başı dertte. Amerika’da kendisi hakkında soruşturma başlatan Amerika Sağlık Bakanlığı konuyla ilgili bir açıklama yaptı. 

Amerika Sağlık Bakanlığı’ndan bir yetkili ABD’deki sağlık kurallarının hazırlanan bir yemeğe çıplak elle dokunmayı yasakladığını belirtti. Yetkili açıklamasının devamında bir Amerika’nın sağlık kurallarından bir başkasının ise yemeklerin hazırlanırken el ve kıllarda mücevher tarzı şeylerin giyilmemesi olduğunu ancak Nusret Gökçe’nin bu iki kurala da uymadığını belirtti. 

1983 yılında doğan Nusret Gökçe aslen Erzurum’ludur. Erzurum’un Şenkaya İlçesine Bağlı olan Paşalı Köyü’nde doğan Nusret sonrasında 2 yaşındayken ailesiyle birlikte Kocaeli Darıca’ya göç etmiştir. Kardeşlerinden birisinin lise mezunu olduğunu diğerinin ise hiç okumadığını belirten Nusret maddi imkansızlıklar nedeniyle devam ettiği Darıca Faik Şahenk Ortaokulu’nu 6. Sınıfta bırakmak zorunda kalmıştır. 

Meslek yaşamına ilk olarak Bostancı Kasaplar çarşısında kasap kırağı olarak başlayan Nusret Gökçe sonrasında kendisini geliştirerek ilk restoranını açmıştır. Nusret her zaman mesleğinde dünyanın en iyisi olmak için çabaladığını belirtmiştir. 

Son olarak Amerika Miami’de açtığı restoranda etlere çıplak elle dokunması sebebiyle açılan soruşturmanın nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor.

nusret nusr-et amerika kasap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş