Nicole Kidman Bodrum'a Otel Açılışına Geldi

Turizm’in En gözde ilçelerinden olan Bodrum The Bodrum By Paramount Hotel açılışı için Avustralyalı oyuncu ve Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ı davet etti. Nicole Kidman otelin davetini kabul ederek Türkiye’ye geldi.

Nicole Kidman Bodrum'a Otel Açılışına Geldi
Nicole Kidman Bodrum'a Otel Açılışına Geldi

Muğla’nın Bodrum ilçesi oldukça popüler otelleri ile gözde bir ilçe olarak faaliyetlere devam ediyor. The Bodrum By Paramount Hotel açılışı için oldukça kıymetli insanları açılışa davet etti. 

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkan Yardımcısı, Başbakanı ve Dubai Emiri Şeyh Muhammed Bin Raşid El Maktum'un 2 yıldır işlettiği mekan konsept değişikliğine gitti. Yeniden açılış yapan otel sahipleri, Avustralyalı oyuncu ve Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ı da otel açılışına davet etti. Özel jetle Bodrum’a gelen Kidman, Paramount Hotels&Resorts Yönetim Kurulu Başkanı Ghassan Aridi ve Genel Müdürü Alessandro Redaelli’nin kollarına girdi ve kırmızı halıda yürüdüler.
Otel açılışına Dubai ve Suudi Arabistan prensleri de bulunurken ABD, Rusya, Almanya, İngiltere’den önemli sinema oyuncuları da geldi. Yeni otel Hollywood tarzıyla işletileceği söylendi.
18.45’te otelin açılışı programı başladı ve 20.00’da Nicole Kidman ve özel davetliler yemeğe geçtiler.
Akşam yemeğinde ünlü oyuncu laos balığı, ahtapot salatası ve kalamar dolması yedi ve kırmızı şarap içti.
Açılış hala devam ediyor. Sabaha kadar sürecek açılışta Ramy Ayach Lou ile DJ Doğuş Çabakçor da sahne alacak.
Nicole Kidman ne zaman gideceği hakkında henüz bir bilgi verilmedi. Ama havaların da düzelmesi ile bir süre Bodrum’da tatil yapacağı düşünülüyor.

nicole kidman ünlü oyuncu nicole kidman bodrum otel açılışı The Bodrum By Paramount Hotel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek