Mustafa Sandal Tazminat Yüzünden Zor Günler Geçiriyor!

Popçu Mustafa Sandal, boşandığı iki çocuğunun annesi Emina’ya yüklü bir tazminat ödemek zorunda kalınca maddi anlamda darboğaza girdi...

Mustafa Sandal Tazminat Yüzünden Zor Günler Geçiriyor!
Mustafa Sandal Tazminat Yüzünden Zor Günler Geçiriyor! Hilal Mert

Popçu Mustafa Sandal, 3 ay önce iki çocuğu Yavuz ve Yaman'ın annesi Emina Sandal'dan boşandı. Anlaşmalı boşanan çift arasında bir protokol imzalandı. Boşanırken hazırladıkları protokole göre Emina’ya Sırbistan’dan 250 bin Euro’ya ev de alan Sandal, eski eşine her ay 15, oğullarına ise 10'ar bin lira nafaka ödeyeceğini söz verdi.

Saatlere olan tutkusu ile bilinen ve saatlere binlerce lira harcayan Mustafa Sandal değeri 500 bin ila 1 milyon lira arasında değişen çok değerli saatleri iddiaya göre mali krizi aşmak için sattı. Saat koleksiyonunun bir kısmını elden çıkaran ünlü popçu üstelik de yine yakın çevresinin iddiasına göre aldığı fiyatların çok altına saatlerini satmak zorunda kalmış.

Yıllardır ülke ülke dolaşıp farklı modellerde, renklerde ve kalitede saat satın alan Mustafa Sandal’ın bu krizden çıkmak için özellikle reklam filmlerinde oynamak istediği de gelen bilgiler arasında...

NELER OLMUŞTU?

2008 yılında büyük bir aşk ile evlenen Mustafa Sandal ile Emina Jahovic Haziran 2018'de anlaşmalı olarak boşandı. Bu evlilikten Yavuz ve Yaman adından 2 erkek çocuk sahibi olan çiftin evliliğinde geçen seneden bu yana kara bulutlar dolaşıyordu. Emina Sandal'ın her yıl evini yeni baştan dekore etmesine harcanan yüklü paraların boşanmaya neden olduğu ileri sürüldü.  Açıklama yapan Sandal ise "karşılıklı sevgi ve aşk bitmiştir" dedi ardından Mustafa Sandal beraber yaşadıkları Beykoz Çubuklu Vadisi'nde bulunan evlerinden ayrıldı. Emina Sandal da eşinin evi terk etmesinden hemen sonra 'Sandal' soyadını sosyal medya hesabından sildi.

Boşanan çiftin aralarında imzaladıkları protokole göre, Yavuz ve Yaman adındaki çocuklar anneye veridli. Çocuklar ve anne ı Beykoz Çubuklu Vadisi'nde bulunan evlerinde yaşamaya devam edecek. Mustafa Sandal ise her ay Yavuz ve Yaman adlı iki çocuğu için 10'ar bin TL eski eşi için Emina için ise 15 bin TL nafaka ödeyecek.

Mustafa Sandal Tazminat Emina boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?