Mustafa Ceceli & Sinem Gedik'in "İhanet" Kavgası Büyüyor

Geçen sene Selin İmer ile eşini aldattığı ortaya çıkan Mustafa Ceceli boşanmanın üstünden geçen 1 yıl sonunda öyle iddialarda bulundu ki...

Mustafa Ceceli & Sinem Gedik'in
Mustafa Ceceli & Sinem Gedik'in Hilal Mert

Müzik dünyasında adını şarkıcı kimliği ile duyuran ve kitlelerce çok sevilen Hacı Mustafa Ceceli, oğlu Arın'ın annesi ve eski eşi hakkında şok iddialar ile gündemde! Eşinin boşanmadan önce şarkıcı İntizar ile beraber olduğunu iddia eden Ceceli, velayeti annesinde olan oğlunu almak için dava açtı. Dava dosyasında iddialarını ispatlamak için evin yatak odasına gizli kamera ile çekilmiş olan görüntüleri de ekleyen Mustafa Ceceli kavganın ilk fitilini ateşledi. Sunulan görüntüler basına sızınca Ceceli büyük tepki gördü. Bugüne kadar konuşmayan ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından açıklama yaparak; "Kimseye zarar vermek gibi bir düşüncem yok, tek derdi evladı olan bir babayım" dedi.

Yaşanan gelişmeler üzerine Sinem Gedik'in avukatı Eda Salman Bayraktar da açıklama yaptı ve şu sözleri dile getirdi:

Kamuoyunun Dikkatine; Müvekkilim Sinem Gedik'e karşı, eski eşi Mustafa Ceceli tarafından açılan "velayetin değiştirilmesi" davasında, dosyaya Mustafa Ceceli vekili tarafından sunulan, hukuka aykırı delil niteliği taşıyan, edinilme şekli itibariyle suç teşkil eden bir takım görüntüler, davadan iki gün sonra basın yayın organlarına servis edilmek suretiyle yayınlanmaya başlamıştır. Öncelikle bilinmesini isteriz ki, müvekkilin eski eşi tarafından müvekkile dava öncesinde velayete dair herhangi bir talep iletilmemiş, velayet hususu taraflar arasında bir kez dahi gündeme gelmeden, doğrudan dava konusu edilmiştir. Söz konusu velayet davası, yayın yasağı dahi talep edilmeksizin, kamuya açık şekilde açılmıştır. Söz konusu davaya ilişkin yayın yasağı, tarafımızca istenmiştir.

Mustafa Ceceli Selin İmer Sinem Ceceli Sinem Gedik intizar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş