Murat Boz, Aslı Enver'den Neden Ayrıldı?

Murat Boz, Aslı Enver'den Hadise İçin Mi Ayrıldı? İşte Murat Boz Ve Aslı Enver Ayrılığını Merak Edilenleri..

Murat Boz, Aslı Enver'den Neden Ayrıldı?
Murat Boz, Aslı Enver'den Neden Ayrıldı?

 

Murat Boz ve Aslı Enver birlikteliklerini sonlandırma kararı aldı.Murat Boz ve Aslı Enver ayrılığının sebebi, Murat Boz ve Aslı Enver hayranları tarafından merak edilirken şoke eden bir iddia ortaya atıldı.Uzun süredir bir birliktelikleri olan ve mutlu pozlar veren Aslı Enver ve Murat Boz, ayrılık kararıyla şaşırttıktan sonra bu kez bu iddialarla sevenlerini şoka ettiler.

Aslı Enver ve Murat Boz yine ayrıldı. Boz ile adının sürekli aşk dedikosuna karışan Hadise'nin ABD'de olması, 'Bu bir tesadüf mü yoksa ayrılığın arkasında Hadise mi var' dedirtti.

Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan Aslı Enver ve Murat Boz cephesinden üzücü haber geldi.2016'dan beri aşk yaşayan ünlü çift, geçtiğimiz hafta yollarını ayırdı. 2017'nin Mayıs ayında da 2 aylık bir ayrılık dönemi yaşayan çiftten Aslı Enver, eşyalarını toplayıp ünlü sanatçı ile yaşadığı evden ayrıldı.

GİZLİCE BULUŞTULAR MI?

Enver,annesinin Caddebostan'daki evine giderken Murat Boz ise soluğu ABD'de aldı.Ünlü sanatçının bu hareketi konuşulmaya başlandı. Boz'un adının sürekli birlikte anıldığı ancak bu iddiaları ''Arkadaşız'' diyerek yalanladığı Hadise ile aynı yerde olması,oldukça kafa karıştırdı.

BİR ARAYA GELDİLER

Coachella Festivali'ne katılmak için ABD'ye giden ve 20 gündür orada olan Hadise, iddialara göre Los Angeles'ta Murat Boz ile bir araya geldi.

 

Murat Boz, 7 Mart 1980'de Zonguldak,Karadeniz Ereğli ilçesinde doğdu.Baba adı Cafer, anne adı Ayşe Nedret'dir. İlk ve Orta Öğrenimini Zonguldak'ta tamamladı. 1995 yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni kazandıktan sonra İstanbul'a geldi.

Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey gibi yerlerde konserlerde vokal yaptı. 1998 yılında Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında erkek solist dalında Türkiye birincisi oldu.

1999 yılında Bilgi Üniversitesi Jazz Vokal Bölümü'nü burslu olarak kazandı. Ardından eğitimine 2003 yılında girdiği İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Bölümü'nde devam etti. Uzun bir süre Tarkan'ın vokalistliğini yapan Boz, eğitimine halen devam etmekte.

 

 

 

murat aslı boz enver ayrıldılar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş