Modacı Barbaros Şansal Kıbrıs'ta Sözlü Taciz ve Hakarete Uğradı!

1,5 yıl önce Türkiye'ye hakaret eden moda tasarımcısı Barbaros Şansal, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde kötü anlar yaşadı!

Modacı Barbaros Şansal Kıbrıs'ta Sözlü Taciz ve Hakarete Uğradı!
Modacı Barbaros Şansal Kıbrıs'ta Sözlü Taciz ve Hakarete Uğradı! Hilal Mert

Ünlü moda tasarımcısı Barbaros Şansal, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde kötü anlar yaşadı!

KKTC 'de gittiği restoranda, Milliyetçi Demokrasi Partisi (MDP) Genel Başkanı Buray Büsküvütçü'nün sözlü tacizine ve hakaretlerine maruz kalan Barbaros Şansal ayrıca Büsküvütçü ve yanındaki kişi tarafından dakikalarca tacize de uğradı.

Sosyal medya paylaşımları nedeniyle Barbaros'a hakaret eden tacizciler bir süre sonra masadan uzaklaştı. Barbaros Şansal, konu için sosyal medya hesabından "mekan basıp tehdit ve hakaret ettiler" açıklamasında bulundu.

Öte yandan tacizcilerden biri olan MDP Genel Başkanı Buray Büsküvütçü'nün geçtiğimiz yıllarda bir gece kulübünde haraç kestiği iddia edildi.

NELER OLMUŞTU?

Sosyal medyada kendine özgü paylaşımları ve sert çıkışları ile bilinen modacı Barbaros Şansal, 2017 yılbaşı gecesinden önce paylaştığı bir videoda Türkiye'ye yönelik milli duyguları tahrik eden sözler sarf etti. Sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle KKTC İçişleri Bakanlığı modacı Barbaros Şansal'ın yakalanarak sınır dışı edilmesine yönelik çalışma başlattı. Pazartesi günü 23:30 sularında Atatürk Havalimanı'na inen Barbaros Şansal'a bir grup linç girişiminde bulundu. Saldırı anları saniye saniye kaydedilirken, saldırganların elinden güçlükle kurtarılan Şansal gözaltına alındı. Saldırıya karışan bir TGS görevlisinin ifadesinde "Milli duygularımıza hakim olamadık" dediği öğrenildi. 

Saldırganların aprona nasıl girdikleri ise yeni bir tartışmaya neden oldu. Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) yaptığı açıklamada aprona dışarıdan kimsenin girmediğini belirtti. Gözaltındaki Barbaros Şansal ise çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Barbaros Şansal Kıbrıs Taciz Hakaret Buray Büsküvütçü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş