Mihran Ela Dünyaya Geldi, Şükran Ovalı Anne Oldu

Şükran Ovalı-Caner Erkin çiftinin kızları Mihran Ela dünyaya geldi. İşte detaylar...

Mihran Ela Dünyaya Geldi, Şükran Ovalı Anne Oldu
Mihran Ela Dünyaya Geldi, Şükran Ovalı Anne Oldu Hilal Mert

2 Ocak 2017 günü Roma'da dünya evine giren futbolcu Caner Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı çiftinin bebekleri bugün gözlerini dünyaya açtı. Sabah saatlerinde büyük bir arkadaş grubunun uğurlaması ile doğuma giden Şükran Ovalı kızını kucağına sağlıklı bir şekilde aldı. Haberi, Ovalı'nın yakın arkadaşı ve meslektaşı Şebnem Bozoklu sosyal medya sayfasından bir fotoğraf paylaşarak duyurdu

Şükran Ovalı ilk kez anne olurken Caner Erkin 2. kez baba oldu. Asena Atalay ile Haziran 2010 tarihinde evlenen ancak 2016 yılında da boşanan Caner Erkin'in Çınar adından da bir oğlu bulunuyor.

Asena Atalay ile 'ihanet' iddiaları sonrası anlaşmalı boşanan Caner Erkin'in adı boşanması sonrası eşi Asena Atalay tarafından açılan mal paylaşımı ve velayet davaları ile sıkça anıldı. Boşanma protokolü ile kandırıldığını ve kendinden mal kaçırıldığını iddia eden Asena mal paylaşımı için açtığı tüm davaları kaybetti.

Bu olaylar sonrası Caner Erkin de oğlunun velayetini almak üzere mahkemeye başvuru yaptı. Caner Erkin’in açtığı velayet davasında oğlu Çınar ve eski eşi Asena Atalay mahkemede ifade verdi. Asena Atalay mahkemeden çıkarken “Karşı tarafla velayet konusunda anlaşma yok. Ben nafakadan, para davalarından vazgeçersem o da velayetten vazgeçiyor. 'Sen para davalarından vazgeçmezsen ben de velayet davasından vazgeçmem' diyor. Babasının evinde Çınar’ın odası bile yok” dedi.

Velayet davasını karara bağlayan mahkeme Çınar'ın annesinde kalmasına karar verdi...

Caner Erkin Şükran Ovalı Mihran Ela anne asena çınar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor