Mezar Taşı Dava Konusu Oldu! ‘Babamın Adını Dizide Gördüm’

Trafik kazasında ölen Ceyhun Başaran’ın kızı İrem, babasının mezar taşının Star TV’de yayımlanan dizide gösterildiğini iddia ederek 30 bin liralık manevi tazminat davası açtı...

Mezar Taşı Dava Konusu Oldu! ‘Babamın Adını Dizide Gördüm’
Mezar Taşı Dava Konusu Oldu! ‘Babamın Adını Dizide Gördüm’ Hilal Mert

Moldova’da geçirdiği trafik kazasında ölen Tarabya’daki Hayrola Cafe’nin ortaklarından Ceyhun Başaran’ın kızı İrem, babasının mezar taşının Star TV’de yayımlanan ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ adlı dizide gösterildiğini iddia etti. Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği, Star TV’de yayınlanan ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin 37’nci bölümünde babasının mezar taşının ekrana geldiğini ifade eden İrem Başaran diziden akrabalarının aramasıyla haberdar olduğunu söyledi. İrem Başaran’a babasının mezar taşının görünmesi sonucu kaç para kazandığını bile soran oldu. İrem Başaran’ın avukatı İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak, müvekkilinin bu olay karşısında manevi olarak zarar gördüğünü iddia etti ve dizinin yapımcısı Avşar Film’den 30 bin TL manevi tazminat istedi.

NELER OLMUŞTU?

Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi geçen sezon Star TV’de yayınlandı. ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin 37’nci bölümünde birkaç mezar taşı kadraj içinde yer aldı. Taşlardan biri Moldova’da geçirdiği trafik kazasında ölen Trabya’daki Hayrola Cafe’nin ortaklarından Ceyhun Başaran’a aitti. Mezar taşı “Ruhlarına Fatiha” yazdığı için Ceyhun Başaran’ın ailesi tarafından yenisi yaptırılmış, bu mezar taşı ise imalatçının elinde kalmıştı.

Ceyhun Başaran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde korumalığını DA yapmıştı.

Mezar TaşI Recep Tayyip Erdoğan Fazilet Hanım ve Kızları tazminat dizi Ceyhun Başaran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?