Metin Hara'dan Büyük Ses Uyandıran Paylaşım

Metin Hara, sevgilisi Adriana Lima'ya Instagram hesabından bir kez daha aşkını ilan etti.

Metin Hara'dan Büyük Ses Uyandıran Paylaşım
Metin Hara'dan Büyük Ses Uyandıran Paylaşım

Metin Hara, sevgilisi Adriana Lima'ya Instagram hesabından bir kez daha aşkını ilan etti.  Adriana Lima'yı Ateşten bir kadın figürüne benzeten Hara, bu resmin altına "Sen elimi tutarken su akacak yolunu bulacak. Ruhlarımız buluştuğunda her kalp atışı bunu bilecektir. Seni özledim, kutsalım' cümleleriyle bir kez daha aşkını belli etti.

Geçtiğimiz yaz ayından beri Victoria's Secret meleğii Adriana Lima ile aşk yaşayan Türk yazar Metin Hara'dan aşkla,sevgiyle dolu paylaşım geldi.

İstanbul'daki işleri nedeniyle bir süredir ayrı kaldığı sevgilisi Adriana Lima'ya Instagram hesabından bir kez daha ilan-ı aşk eden Metin Hara konuşulmaya başlandı.

 

''SENİ ÖZLEDİM KUTSALIM''


Brezilyalı modeli ateşten bir kadın figürüne benzeten Metin Hara, bu resmin altına "Sen elimi tutarken su akacak yolunu bulacak. Ruhlarımız buluştuğunda her kalp atışı bunu bilecektir. Seni özledim, kutsalım' mesajını yazdı.

 

Metin Hara Kimdir?

14 Haziran 1982 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlköğretimini 50.Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulunda tamamladı. Orta ve Lise öğrenimini ise Üsküdar Amerikan Koleji'nde tamamladıktan sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü bitirdi.

Eğitim hayatını bitirdikten sonra reklamlarda oynamış, birçok markanın tanıtımında yer almıştır. 2000 yılından itibaren ağır hastalıkları olanlara seminerler ve bireysel seanslar yapmaya başladı. 2008 yapımı ''Dinle Neyden'' adlı sinema filminde başrol oynadı. Bu filmin başrol oyuncularından biri olarak  2008'de Uluslararası Ankara Film Festivalinde en iyi genç yetenek ödülüne layık görülmüştür.

 

Adriana Lima Kimdir?

12 Haziran 1981'de Brezilya'da Salvador,Bahia'da düşük gelirli ve dindar bir ailede dünyaya geldi. 13 yaşında, yerel bir mağazada alışveriş yaparken keşfedilen Amerikan yerlisi, Afrika,Brezilya ve İsviçre kökenli Lima 15 yaşındayken Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında 1.seçildi.

adriana metin hara lima aşk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş