Merve Boluğur: Hayatımın En Büyük Hatası Hakan

Murat Dalkılıç'tan boşandıktan sonra il olarak ünlü holdingin varisi Hakan Sabancı ile görüntülenen oyuncu Merve Boluğur ço pişman...

Merve Boluğur: Hayatımın En Büyük Hatası Hakan
Merve Boluğur: Hayatımın En Büyük Hatası Hakan Hilal Mert

2015 yılında büyük bir aşkla evlendiği şarkıcı Murat Dalkılıç'tan 2017 yılında boşanan oyuncu Merve Boluğur eski eşine nazar hemen biri ile flört etmemişti. Yaz başında Sabancı Holding'in varisi Hakan Sabancı ile görüntülenen Merve Boluğur, ilişikisinin ikinci haftasında aldatıldığını öğrenmişti.

Bu ilişikiye ikinci bir şans daha veren ancak yine istediği istikrarı yakalayamayan Merve Boluğur hüsran yaşayarak köşesine çekildi. Magazin kulislerinde dolaşan dedikodulara göre; Merve Boluğur yakın dostlarına 27 yaşındaki playboy için "Hayatımın en büyük hatası Hakan'dı. Onunla geçirdiğim her saniyemden pişmanım" dedi.

Bu arada Merve Boluğur'la Bodrum'da aşk yaşamadan birkaç gün önce de 19 yaşındaki Aslıhan Karalar'la birlikte olan Sabancı, genç modeli de sarstı. Gazetelerden Merve Boluğur'la aldatıldığını öğrenen Karalar'ın bu olayın ardından psikolojisinin çok ciddi derecede yara aldığı öğrenildi…

Hakan Sabancı Kimdir?

Ülkenin en zengin ailelerinden biri olan Sabancı ailesine mensup. Ömer ve Arzu Sabancı'nın ortanca oğlu olarak dünyaya gelen Hakan Sabancı 1991 yılında doğdu. Bir abisi, bir de erkek kardeşi var. Abisi de ünlü manken Özge Ulusoy ile adını duyurmuş olan Hacı Sabancı. Boston Tufts Üniversite'sinden 2016 yılında mezun olan Hakan Sabancı aile mesleğinde devam etmeyi düşünüyor.

Merve Boluğur Hata Murat Dalkılıç Hakan Sabancı aşk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor