Mert Fırat ile İdil Fırat Evleniyor

Yaklaşık 2 aydır beraber olan sosyetik güzel İdil Fırat ile oyuncu Mert Fırat evlilik kararı aldı, düğün Ağustos'da...

Mert Fırat ile İdil Fırat Evleniyor
Mert Fırat ile İdil Fırat Evleniyor Hilal Mert

Ufak Tefek Cinayetler'in Serhan'ı Mert Fırat yine magazin gündeminde! Sosyetinin genç ve çapkın isimlerinden olan İdil Fırat ile geçtiğimiz aylarda yemek yerken ve Yunan adalarına tatile giderken görünütülenen Mert Fırat artık evleniyor!

İdil Fırat’ın yanında kardeşi Can ve dedesi ile geçen ay tanışan ve beraber kahvaltı eden Mert Fırat'ın hafta sonu İdil Fırat ile sözlendiği iddia edildi. Ağustos ayının ikinci haftası nikah masasına oturmayı planlayan çiftin, geçen hafta İdil Fırat'ın ailesinin İstanbul'daki evinde sözlendiği iddia edildi. İdil Fırat'ın ailesinin evinde yapılan kız isteme merasiminden sonra ise ailelerin, düğün detaylarını konuştuğu öğrenildi. Mert Fırat, iki hafta önce İdil Fırat'ı ailesinin yaşadığı Antakya'ya götürmüş ve akrabaları ile tanıştırmıştı. Düğün hazırlıklarına başlayan İdil Fırat, Zorlu Center'daki Vakko Wedding'den gelinliğini seçti bile.

NELER OLMUŞTU?

Şimdiye kadar bir çok tiyatro, dizi, sinema ve reklam projesinde rol alan oyuncu Mert Fırat, yaklaşık 1 yıldır beraber olan ama geçen 6 ayda sık sık ayrılıp barışan oyuncu Hande Doğandemir'den ayrılma kararı almıştı. Hande Doğandemir'in tüm "ayrılmayalım" ısrarlarına rağmen barışamyı kabul etmeyen Fırat, Mayıs ayında sosyetik genç güzel İdil Fırat ile yemek yerken diğer müşteriler tarafından görüntülendi. Mert Fırat iddialara göre; İdil Fırat'a metiyelere düzdü ve elleri ile onu besledi. İdil Fırat ise medyada çapkınlıkları ile nam salmış biri. Sosyal medyada oldukça aktif olan sosyetik güzel şimdiye kadar beraber olduğu ünlü isimleri hep oyunculardan seçmiş durumda. 2010'da Kıvanç Tatlıtuğ ile 2015'te de Engin Öztürk ile beraber olan Fırat Engin Öztürk'ü ailesi bile tanıştırmıştı. İlginç olan Mert Fırat sözlüsü İdil Fırat'ın eski sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ ile 2012 yılında Kelebeğin Rüyası filmine başrolde oynamıştı.

Engin Öztürk Mert Fırat İdil Fırat Hande Doğandemir evlilik Ufak Tefek Cinayetler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?