Megastar, Mega Bebek İçin Emzirme Koçu Tuttu

Megastar 2016 yılında hayatını birleştirdiği Pınar Dilek Tecetoğlu'nun kızlarını dünyaya getirmesi ile baba oldu ve ilk işi bakın ne oldu...

Megastar, Mega Bebek İçin Emzirme Koçu Tuttu
Megastar, Mega Bebek İçin Emzirme Koçu Tuttu Hilal Mert

Müziğin megastar lakaplı ismi Tarkan 2 yıl önce Pınar Dilek ile Almanya'da dünya evine girmiş ve 29 Ağustos günü doğum yapmayı planlayan pınar dilek Tevetoğlu sancılarının tutması sonucu 12 Temmuz günü baba olmuştu.

Almanya'da 12 temmuz sabahı saat 8.30'da dünyaya gelen Liya bebek için baba Tarkan sosyal medya üzerine şu mesajı yayınladı; "Kızımız “Liya” dünyaya geldi :) Güneş gibi doğdu hayatımıza. Tarifi kelimelerle mümkün olmayan çooook güzel duygular içindeyiz..." Ayrıca Tarkan, kızı için gelen hediyeleri kimsesiz çocuklar için bağışta bulunacağını açıklamaktı. Alınan bilgiye göre de Liya TDK'da "sabrın en güzeli " anlamına geliyor.

Tarkan'ın bebeğine olan sevgisi ve annesini rahat ettirme çabasını bilmeyen yok. Kızı ve kızının annesinin rahatlığı için megastar Tarkan özel emzirme koçu tuttu. Bu koç, anne Pınar Tevetoğlu'na kızı Liya'yı emzirirken yaşadığı sorunları çözecek onun yanı sıra, anne sütü artırıcı beslenme şeklini, süt sağmayı, saklamayı, ısıtmayı ve emzirme biçimlerini öğretecek.

Ayrıca Tarkan ilk yıl bebeğe eşi ile bakma karara almış ve dadı tutmayacağını açıklamıştı...

TARKAN TEVETOĞLU kimdir?

Altı çocuklu bir ailenin beşinci çocuğu olarak 17 Ekim 1972'de Almanya'nın Frankfurt kenti yakınlarındaki Alzey'de dünyaya geldi. Almanya'da bir süre yaşadıktan sonra, 1986'da ailesiyle Türkiye'ye dönen Tarkan, lise hayatına Karamürsel Lisesi'nde başladı. Tarkan pop müzik ile ilgili eserler yapmak istiyordu, bunun için ilk önce daha zor olan Türk sanat müziği eğitimi almayı düşünerek sesini daha da geliştirdi. Tarkan, lise hayatına burada başladı ve Karamürsel İleri Musiki Derneği'nde eğitim alarak Türk Sanat Müziği hakkında bilgi sahibi oldu. İlerleyen yıllarda ailesinin İstanbul'a taşınması üzerinde Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde eğitimine devam etti ve çeşitli mekanlarda sahne almaya başladı. Lise bitiminde, istediği üniversite bölümünü kazanamaması üzerine Almanya'ya gitme planları yaptığı sırada İstanbul Plak şirketinin sahibi Mehmet Söğütoğlu ile tanıştı ve bir albüm anlaşması imzaladı. Tarkan'ın bestesini yaptığı, Alpay'ın sözlerini yazdığı şarkılarla beraber sekiz ay içerisinde 15 parça hazırladılar ve Aralık 1992'de piyasaya çıkan "Yine Sensiz" adlı ilk albümü, özellikle "Kıl Oldum Abi" adlı parçasıyla tutulup 700 bin adet sattı. İkinci albümü Mayıs 1994'te çıktı. Sezen Aksu destekli "A acayipsin" adlı çalışması ile popülaritesini artırdı. Yıllar içinde bir çok başarılı müzikal işe imza attı. 2016 yılında 5 yıldır beraber olduğu sevgilisi pınar dilek ile evlendi. 12 temmuz 2018 de baba oldu.

TARKAN Almanya Liya Pınar Dilek Emzirme Koçu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor