Mahkeme, Mustafa Ceceli'ye "Ret" Yanıtı Verdi

Müzik dünyasında adını şarkıcı kimliği ile duyuran ve kitlelerce çok sevilen Hacı Mustafa Ceceli, hakkında aldırılan karar itiraz etti ama sonuç istediği gibi olmadı...

Mahkeme, Mustafa Ceceli'ye
Mahkeme, Mustafa Ceceli'ye Hilal Mert

Müzik dünyasında adını şarkıcı kimliği ile duyuran ve kitlelerce çok sevilen Hacı Mustafa Ceceli, oğlu Arın'ın annesi ve eski eşi hakkında şok iddialar ile yine gündemde! Eşinin boşanmadan önce şarkıcı İntizar ile beraber olduğunu iddia eden Ceceli, velayeti annesinde olan oğlunu almak için dava açmış hakkında konuşan İntizar ve Sinem Gedik hakkında da uzaklaştırma kararı çıkartmıştı.

İstanbul Aile Mahkemesi, İntizar’ın 2 ay süreyle Mustafa Ceceli’ye yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine ve şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

İntizar da Mustafa Ceceli için mahkemeye başvuru yapıp aynı kararı aldırdı. Bu kararı kabul etmeyen Mustafa Ceceli avukatı aracılığıyla itiraz etti.

Mustafa Ceceli’nin dilekçesinde şu ifadeler yer aldı: “Karşı tarafın ifadeleri yalandır. Mahkemeyi yanıltmaya çalışmıştır. Karşı taraf ile müvekkilin eşi arasındaki ilişki 3. şahıslar açısından tehlike oluşturmaktadır. Mahkemenin müvekkil aleyhine verdiği karar kaldırılsın.”

Verilen dikelçeyi ve olayın geçmişini inceleyen mahkeme Mustafa Ceceli'nin itirazını yerinde bulmadı ve haksızsın deyip koruma kararının kaldırılmasını reddetti.

Mahkeme İntizar Mustafa Ceceli Sinem Gedik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor