Kurtlar Vadisi Ne Zaman Başlayacak?

Türk televizyon tarihinin en uzun dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi, yeni sezonda henüz sevenleri ile buluşamadı. 15 Temmuz darbe girişiminin işleneceği Kurtlar Vadisi yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kurtlar Vadisi Ne Zaman Başlayacak?
Kurtlar Vadisi Ne Zaman Başlayacak?

15 Ocak 2003 tarihinde “Bu bir mafya dizisidir” sloganı ile yayın hayatına başlayan Kurtlar Vadisi, Türk televizyon tarihinin en uzun süren dizilerinden birisi olmuştur. Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Terör ve Kurtlar Vadisi Pusu ile yayın hayatına devam eden dizi, yeni sezonda ise darbe girişimini anlatacaktı. Bilindiği üzere 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Kurtlar Vadisi Darbe filmini yapacaklarını ve dizide de darbe girişiminin anlatılacağı belirtilmişti. Ancak Kurtlar Vadisi yeni sezonda henüz izleyicisi ile buluşamadı. Peki, Kurtlar Vadisi yeni sezon ne zaman başlayacak?

BAŞLAMA TARİHİ HENÜZ BELLİ DEĞİL

Kurtlar Vadisi yeni sezonun ne zaman başlanacağı ile ilgili bilgi ise henüz net değil. Ancak yapımcılardan alınan bilgilere göre Kurtlar Vadisi yeni sezonun Aralık ayında başlayacağı iddia ediliyor. Henüz iddia aşamasında olsa da Kurtlar Vadisi yüksek ihtimalle Aralık ayında seyircisi ile buluşacak. Yeni sezona bomba bir giriş yapacak olan Kurtlar Vadisi, darbe girişimini konu olarak işleyecek.

DARBE GİRİŞİMİ FİLM OLACAK

Öte yandan Pana Film, 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili müjdeyi verdi. Daha önce de Türkiye’nin sorunlarını konu edinen film, darbe girişimini anlatacak. Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi daha önce Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Gladio ve Kurtlar Vadisi Filistin konularını işlemişti. 

kurtlar vadisi kurtlar vadisi ne zaman başlayacak kurtlar vadisi 2017 kurtlar vadisi yeni sezon ne zaman başlayacak kurtlar vadisi ne zaman başlayacak 2016
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Apple'ın Dev Ekranlı Yeni iPhone X'i Nasıl Olacak?
Apple'ın Dev Ekranlı Yeni iPhone X'i Nasıl Olacak?
Dublin'den Dalaman'a Uçak Seferleri Başladı, Turist Akını Bekleniyor
Dublin'den Dalaman'a Uçak Seferleri Başladı, Turist Akını Bekleniyor