Kurtlar Vadisi Geri Dönüyor.. Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor?

Türkiye'nin efsane dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi yakında yeni bölümleriyle tekrar ekranlara gelecek. Peki Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi Geri Dönüyor.. Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor?
Kurtlar Vadisi Geri Dönüyor.. Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor? Umut Aslan

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar isimli karakterini canlandıran oyuncu Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos'un yakın bir zamanda tekrar televizyonlara döneceğini aktardı. Konya'da basın mensuplarına konuşan Şaşmaz, ilk yayın hayatına 2003'te başlayan efsaneler arasına giren Kurtlar Vadisi dizisinin 2018 yılında Kurtlar Vadisi Kaos adıyla tekrardan yayın hayatına devam edeceğini bildirdi. Çok yakın bir zamanda fragmanının yayınlanmaya başladığını dile getiren Necati Şaşmaz, hangi kanalda yayınlanacakları konusunda da gündeme oturacaklarını iddia etti. Kurtlar Vadisi Kaos'ta daha çok kaos teorilerinin günlük hayatta yaşanan siyasi olaylarla işleneceğinin vurgusunu yapan Necati Şaşmaz "Myanmar'dan Afganistan'a, Makedonya'ya hatta Amerika'ya kadar uzanan hikayeler olacak" diyerek Kurtlar Vadisi dizisi sevenlerini heyecanlandırdı.

Kurtlar Vadisi'nin birçok ülkede takip edildiğinin de altını çizen Necati Şaşmaz özellikle Orta Doğu'da toplamda 60 ülkede dizinin yayınlandığını vurguladı ve yakında yeni bir dizi oluşturacaklarını ve bu dizinin askeri bir dizi olacağını sözlerine ekledi.

Son dönemde sıkça tartışılan Kudüs konusuna da değinen ünlü oyuncu Necati Şaşmaz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kudüs konusundaki çıkışlarını bir devrim olarak nitelendirdi ve şu sözleri söyledi "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kudüs çıkışı çok doğru, çok yerinde bir hareketti. Gönlümüzdekileri ifade ettiği için teşekkür ediyoruz. İfade edebilme gücünü milletten alan Cumhurbaşkanımızın bu konuda söyledikleri hepimizin gönlünü rahatlattı. Dünyada Kudüs'ün yalnız olmadığı bilinmiş oldu. Oylamada, karşıt düşüncelilerin istedikleri olmadı. Bence bu bir devrimdir. Tarih tekerrürden ibarettir ama bu kez aksi yönde tekerrürün başladığını düşünüyorum."

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Yayınlanacak?

Çok yakın bir zamanda fragmanının çıkması beklenen Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin Şubat ayında ekranlara döneceği belirtiliyor.

kurtlar vadisi kaos ne zaman yayınlanacak kurtlar vadisi ne zaman başlıyor kurtlar vadisi kaos hangi kanalda kurtlar vadisi kaos izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor