Küçük Star Aleyna Tilki Yönetmen Oluyor

Seslendirdiği şarkılarla 18 yaşına girmeden tüm Türkiye'ye adını duyuran şarkıcı Aleyna Tilki bu kez se yönetmen koltuğuna göz dikti

Küçük Star Aleyna Tilki Yönetmen Oluyor
Küçük Star Aleyna Tilki Yönetmen Oluyor Hilal Mert

Seslendirdiği şarkılarla 18 yaşına girmeden tüm Türkiye'ye adını duyuran şarkıcı Aleyna Tilki 'den yeni bir bomba daha geldi.

2016'da henüz 16 yaşında iken ünlü dj ve productor Emrah Karaduman'ın 'cevapsız çınlama' şarkısını seslendiren Aleyna Tilki, 2017 yılında da Ersay Üner imzası yaşıyan 'Sen Olsan Bari' şarkısı ile önce Türkiye ardından da dünya listelerine girmişti. Sesi kuvveli olan Aleyna Tilki bu kez seslendirdiği şarkıların klibini kendi çekmeye hazırlandırdığını duyurdu. Yıldız Tilbe'nin 2 senedir hazırlıklarını yaptığı tribute albümünde yer alacak olan Aleyna Tilki seslendirdiği yeni şarkısının klibini kendi çekecek. Aleyna Tilki, Yıldız Tilbe'nin Yalnız Çiçek şarkısını seslendirdi. Aleyna Tilki'nin yanı sıra Demet Akalın, Hande Yener, Elif Kaya, Derya Uluğ, Niran Ünsal gibi popüler isimlerin yer aldığı proje albümü yaz bitmeden Özdemir Plak etiketi ile piyasaya çıkacak.

Aleyna Tilki Kimdir?

28 Mart 2000 Konya doğumlu. 13 -14 yaşında iken Yetenek Sizsizniz yarışmasına katıldı ama finale kalamadı. Ekranda seslendirdiği Gesi Bağları şarkısı ile Emrah Karaduman'In dikkatini çekti. Bir dönem İskender Paydaş'ın orkestrasında backvokel olarak çalıştı. Emrah Karaduman'dan gelen teklif üzerine Emrah Karaduman imzası taşıyan cevapsız çınlama şarkısını seslendirdi. Müzik tarzı poptur. Büyük başarı yakaladı. 2017'de Ersay Üner imzası yaşıyan 'Sen Olsan Bari' şarkısını seslendirdi. Tarzı Türkiye'de pek bilinmeyen tarzda şarkı söylemesine yapımcısı Samsun Demir karşı çıktı ama o risk aldı ve dünya listelerine girdi. Aleyna Tilki son olarak Yıldız Tilbe'nin proje albümü için yalnız çiçek şarkısını seslendirdi.

Yıldız Tilbe Aleyna Tilki Yalnız Çiçek cevapsız çınlama Ersay Üner Sen Olsan Bari Emrah Karaduman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş