Kriz Boyunu Aştı! Demet Akalın'ın Evinde Haciz Geldi

Martaş Lojistik'in borçları nedeniyle, Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin Beykoz'da bulunan evinde haciz işlemi başlatıldı...

Kriz Boyunu Aştı! Demet Akalın'ın Evinde Haciz Geldi
Kriz Boyunu Aştı! Demet Akalın'ın Evinde Haciz Geldi Hilal Mert

Martaş Lojistik'in ortaklarında ola Okan Kurt ile 2012 yılında evlenen Demet Akalın zor günler geçiriyor! En çok para kazanan şarkıcıların başında gelen ve Beykoz'da ünlülerin ağılıkta olduğu lüks site Acarkent'te oturan Demet Akalın''ın evine bugün kocasının borçları yüzünden icra geldi.

Geçen sene 18 milyon TL'ye satın aldığı ultra lüks eve gelen haciz memurları ve alacaklı şirket avukatları, Akalın'ın evinde bulunan eşyalar için haciz işlemi başlattı. İşlem sırasında Akalın ve Kurt çiftinin çocukları Hira Kurt'un okulunda oldukları öğrenildi. Okan Kurt, haciz haberini alır almaz eve gitti. Konuyla ilgili Akalın'ın menajeri avukatının açıklama yapacağını söyledi.

NELER OLMUŞTU?

Okan Kurt’un ortaklarından olduğu şirketin yüksek miktardaki borcu olduğunun ortaya çıkmasından sonra kurum tarafından bir açıklama yapılmış ve borçlar doğrulanmıştı. 100 milyon TL kadar borçlu olan şirket tüm mal varlıklarını ticari araçlarını satışa çıkardı.

Ayrıca şirketin ortaklarından olan Okan Kurt, Ozan Kurt ve Abdi Kurt'a naylon fatura kesmekten cezai işlem başlatıldı...

“Zor bir süreçten geçiyoruz kötü bir durum yok şu anda. Yaşadığımız sıkıntılı bir dönem. Evliliğimizde zor günler geçirdik. İnsanlara ne diyebilirim ki. Benim, annemin ve kızımın sağlığı önemli. Annem çok güçlü durdu. Avukatım bana ‘Böyle olaylarda önce aile birliği bozulur’ dedi. Biz toparladık Allah'a şükür. Bu süreçte ‘Dayanamıyorum’ dediğim zamanlar oldu. Eşimi çok seviyorum. Onunla hiçbir iş ilişkimiz yok. Ben ona maddi anlamda yardımda bulunmadım. Ben ne yapabilirim o kadar büyük rakamlara."

Demet Akalın Oakn Kurt haciz icra borç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?