Kapadokya'da 10.Yıl Kutlaması

Oyuncu Pınar Altuğ ile eşi Yağmur Atacan evlilik yıl dönümlerini Kapadokya'da kutladı. Fotoğraflar sosyal medyadan paylaşıldı.

Kapadokya'da 10.Yıl Kutlaması
Kapadokya'da 10.Yıl Kutlaması

Oyuncu Pınar Altuğ, meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında nikah masasına oturmuştu.

Su isminde bir kızları olan çift 10.yıldönümlerini Kapadokyada kutladılar. Fotoğrafları ise sosyal medya hesaplarından yayınlayarak kısa zaman çok beğeni aldılar.

Pınar Altuğ, eşi ve kızıyla çekildiği fotoğrafları "Geçtiğimiz haftasonuna dair söylenecek,yazacak o kadar çok şey var ki... Ve tabii ki birçok teşekkür. Çok az insana nasip olur dostlarıyla bu kadar kalabalık yildönümü kutlamak, iyi ki hayatımızdasınız'' sözleriyle paylaştı.

Altuğ eşiyle paylaştığı bu fotoğrafın altına da, "10 sene geçti o anki heyecan hiç geçmedi. Hep hayatımda kal" notunu düştü.

 

Yağmur Atacan Kimdir?

Türk oyuncu ve müzisyen Yağmur Atacan, 19 Mayıs 1983 yılında doğdu. Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olan Yağmur Atacan, asker olan babasının tayinleri nedeniyle Gaziantep'te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir'de okudu. İlkokulu Eskişehir’de, Lise eğitimini Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamladı. İstanbulÜniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nü bitirdi.Yağmur Atacan, lise yıllarında amatör olarak ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı "Bebeto" karakteriyle tiyatro sahnesinde yer aldı. Ayrıca profesyonel baterist olarak 2001 yılından 2005 yılına kadar Arkhe ve Hi-Jack gruplarında çalıştı. 

2006 yılında TRT’de “Ben İstersem” adlı programın sunuculuğunu yaptı. Yağmur Atacan, 12 Nisan 2008 tarihinde, dizi setin tanışıp beraber olmaya başladığı ünlü oyuncu Pınar Altuğ ile hayatını birleştirdi. Bu evliliğinden 2009 yılında “Su” adında bir kız evladı oldu.

 

Pınar Altuğ Kimdir?

2 Eylül 1974 tarihinde İstanbul'da doğdu. Saint Benoit Fransız Lisesi'nden mezun oldu. 1994'te Türkiye güzeli seçildikten sonra, yükseköğrenimini yarıda bıraktı.

Umut Elçioğlu ile 3 yıl süren bir evlilik yaşadı. Bu dönemde eşi askerdeyken başka biriyle birliktelik yaşadığı dedikodusu yayıldı. Bu kişinin eşinin yakın arkadaşı Tony Teodorakis olduğu ortaya çıktı. Boşanma süresince bu haberleri yalanlayan çift, sonraları kameralara beraber görünmeye başladı ve birlikteliklerini itiraf etti. Uzun süren bu ilişkiyi bitirir bitirmez Yağmur Atacan ile beraber oldu. 2007 yılının Eylül ayında nişanlandılar ve daha sonra evlendiler. 1 çocuk sahibidir.

pınar altuğ yağmur atacan yıldönümü aşk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş