İzdivaç Programları KHK İle Artık Resmen Yasak!

Türk televizyonlarında gündüz vakitlerinde yayınlanan evlilik programları yeni yayınlanan KHK ile yasaklandı.

İzdivaç Programları KHK İle Artık Resmen Yasak!
İzdivaç Programları KHK İle Artık Resmen Yasak!

Ülkemizde 4 farklı kanalda 4 farklı evlilik programı bulunuyordu. Esra Erol ile İzdivaç, Zuhal Topal ile İzdivaç, Evleneceksen Gel ve Kısmetse Olur programları aktif olarak gündüzleri televizyonlarda yer alıyordu. Oldukça yüksek reytinglere sahip bu programlar uzun süredir tartışılıyordu. Sonunda evlilik programları konusunda karar verildi. Artık yeni KHK ile evlilik programları yayınlanamayacak.
Geçtiğimiz günlerde Numan Kurtulmuş evlilik programlarını eleştirmiş ve “neymiş reklam gelirleri yüksekmiş. Öyle reklam parası gelmez olsun” demiş ve evlilik programı için bir KHK kaldırılabileceğini söylemişti. Denildiği gibi de oldu. Son KHK ile artık 4 izdivaç programı da yayından kaldırıldı. 
Evlilik programlarında Esra Erol, Zuhal Topal, Seda Sayan yöneticiydi. Son günlerde evlilik programlarındaki fiyaskolar sebebiyle iyice sıkılan Esra Erol zaten programı bitirmeyi düşünüyordu. Ama diğerleri evlilik programlarının kaldırılması ile işsiz kalacaklarını söylemişlerdi. Bakalım kanallar evlilik programlarını yönetenlere yeni işler verecek mi?
SKANDALLARLA DOLUYDU
Evlilik programlarında kimin eli kimin cebinde belli değildi. Herkes 1 hafta sevgili olup diğer hafta ayrılarak başka biriyle birlikte oluyorlardı. Bu durum aile gibi kutsal bir müesseseyi sarstığından dolayı büyük tepkilere yol açıyordu. Bunun yanında birbirlerine hakaret eden bir çok insan yer alıyordu. 
MESLEĞE DÖNMÜŞTÜ
Evlilik programlarında ünlü olan kişiler evlenmek niyetiyle değil de şov amaçlı programlarda bulunmaya başlamıştı. İçlerinde sadece bir iki tanesi gerçek niyetle evlenmek amaçlı programda bulunuyordu.

 

evlilik programları khk ile izdivaç programları izdivaç programları yasaklandı evlilik programları yasaklandı esra erol ile izdivaç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler