İşte Sen Anlat Karadeniz'in Yeni Bölüm Tarihi...

ATV'nin fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz hayranları heyecanlı ve sabırsız! Dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

İşte Sen Anlat Karadeniz'in Yeni Bölüm Tarihi...
İşte Sen Anlat Karadeniz'in Yeni Bölüm Tarihi... Hilal Mert

Son 10 yıldır yayınlanan dizilerde en yüksek reytingi almayı başarmış sayılı projelerden olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni sezonu merakla bekleniyor izleyici tarafından!

16 yaşında iken babası tarafından kendinden yaşça büyük bir adama para karşılığı satılmış olan bir genç kadının hikayesini anlatan dizi bir annenin psikolojik ve fiziksel şiddete uğramasını ve bu şiddetten çocuğu ile beraber kaçısışını konu ediyor.

Sinegraf yapım şirketi tarafından çekilen dizinin yeni bölümü alınan bilgiye göre; 5 Eylül çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşacak...

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

Yeni Bölüm yeni sezon ATV Sen Anlat Karadeniz Deli Tahir Nefes Yiğit Ceylan vedat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?