İşte Alişan ile Buse Varol'un Bebeğinin Cinsiyeti ve Adı...

Mayıs 2018'de evlenen türkücü Alişan ile oyuncu Buse Varol'un bebeklerinin cinsiyeti belli oldu...

İşte Alişan ile Buse Varol'un Bebeğinin Cinsiyeti ve Adı...
İşte Alişan ile Buse Varol'un Bebeğinin Cinsiyeti ve Adı... Hilal Mert

Türkiye'nin müzmin berkarları arasında yer alan ve başından bir nişanlılık süreci geçen Alişan geçen yıl rol aldığı Dostlar Mahallesi dizisinde tanıştığı 28 yaşındaki Buse Varol'a aşık olmuştu.

Kısa sürede birbirine ısınan çift ilişkilerinin 6. ayında evlenme kararı aldı. 6 Mayıs 2018 pazar akşamı Swissotel'de yaklaşık 1000 kişinin daveti olduğu düğün ile evlenen çiftin nikah şahitliğini de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştı.

40 küsür yaşında olan ve evlendikten hemen sonra baba olma isteğini her fırsatta dillendiren Alişan geçen ay güzel haberi verdi. Alişan, eşi Buse Varol'un 4,5 haftalık hamile olduğunu sosyal medyadan çektiği video ile açıkladı. Eş zamanlı yükledikleri videoya mutlu çift, "Allahım'a şükürler olsun... İnşallah Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder... Şimdiden güzel dileklerde bulunan herkese teşekkürler." notunu düştü.

Bugün de ikilinin bebeğinin cinsiyetli belli oldu. Alişan'dan alınan bilgiye göre bebeğinin cinsiyet erkek ve adı da Burak olacak.

Alişan ve eşi Buse Varol bebeklerini bir aksilik olmazsa Şubat 2019'da kucaklarına alacak...

NELER OLMUŞTU

Alişan adı tanınan türkücü ve arabesk şarkıcısı Serkan Tektaş yaklaşık 20 yıl önce oyuncu Mehmetali Erbil'in kızı Sezin ile aşk yaşamış ama bu aşk evliliğe giderken bitmişti. Yıllarca hayatının aşkını bulamayan ve ksıa süreli aşklar yaşayan Alişan geçen yıl ünlü sunucu Esra Erol'un kı kardeşi Eda Erol ile nişanlandı. Bu ilişkide aradığı huzuru bulamayan Alişan sık sık nişan atan Eda Erol'u son nişan atmasında affetmedi ve ayrılık kararı aldı. Rol aldığı dostlar mahallesinde tanıştığı Buse Varol'a aşık olan Alişan kısa sürede aşkına karşılık buldu ve 6 mayıs günü Buse Varol'la evlendi.

Buse Varol Alişan bebek erkek burak hamile
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?