İkizlerin Doğacağı Yer Belli Oldu

Doğa Rutkay eşi Kerimcan Kamal'la katıldığı bir etkinlikte konuştu. Doğa Rutkay, ikizlerini Türkiye'de doğuracağını şu sözleriyle açıkladı.

İkizlerin Doğacağı Yer Belli Oldu
İkizlerin Doğacağı Yer Belli Oldu

 Doğa Rutkay eşi Kerimcan Kamal'la katıldığı bir etkinlikte konuştu. Doğa Rutkay, ikizlerini Türkiye'de doğuracağını, "Burada doğdum büyüdüm, çocuklarım da öyle olsun isterim" sözleriyle açıkladı.

İkiz bebek bekleyen Doğa Rutkay, eşi Kerimcan Kamal’la Kadıköy’deki bir etkinliğe katıldı.

Tarkan Abdullahoğlu'nun haberine göre, ‘Güldür Güldür Show’ ve ‘Her Şey Bu Masada’ ile izleyiciyle buluşan ünlü oyuncu, yeni oyuncuların eğitiminin olmamasından, dizilerin ve popüler olmanın öne çıkmasından dert yandığını şu sözleriyle açıkladı : “Sanat kalmadı artık. Bazı arkadaşları, gençleri seyrediyorum, çoğunun oyunculuk eğitimi yok. Shakespeare’in bir eserini oynarsın, bunu anlatamazsın bir televizyon oyuncusuna, anlamaz.” 

Altı aylık hamile olan Rutkay, ikizlerini Türkiye’de doğuracağını açıkladı: “Kendi memleketim, kendi toprağım, başka ülkeye gitmem. Burada doğdum büyüdüm, çocuklarım da öyle olsun isterim.”

Doğa Rutkay Kimdir?

30 Ekim 1978 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Rutkay Aziz’in ilk çocuğu olan Doğa Rutkay, 2000 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Televizyon kariyerine Günaydın İstanbul Kardeş dizisi ile başlayan Rutkay, şimdilerde Güldür Güldür Show’da Yeter karakterini canlandırmaktadır.

Kerimcan Kamal Kimdir?

1971 yılında dünyaya gelmiştir. Televizyoncu, gazeteci ve yazar Kerimcan Kamal ilk olarak Kanal D ve Star Tv ekranlarında yer almıştır. Daha sonra Kanaltürk’ün kuruluşunda yer almış, Skyturk 360’ta Zuppe isimli sohbet programını sunmuştur.

2014 yılında oyuncu, tiyatrocu Doğa Rutkay ile evlenen Kerimcan Kamal GÜzel Kaybedenler isimli bir kitaba imzasını atmıştır. Kerimcan Kamal Çeşme’de bir butik işletmeye başlamıştır.

Doğa rutkay kerimcan kamal ikizler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş