İhanete Uğradı ama Tuvana Türkay Bir Kez Daha Alper Potuk'u Affetti!

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk’un kendisini aldatmasıyla ilişkilerine son veren Tuvana Türkay, sevgilisine 3. kez affetti...

İhanete Uğradı ama Tuvana Türkay Bir Kez Daha Alper Potuk'u Affetti!
İhanete Uğradı ama Tuvana Türkay Bir Kez Daha Alper Potuk'u Affetti! Hilal Mert

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile bir ayrıl bir barış şeklinde aş yaşayan oyuncu Tuvana Türkay, sevgilisine 3. kez şans verdi.

Alınan bilgiye göre; ikili arasında yaşanan son ayrılığın nedeni Oyuncu Tuvana Türkay’ın sevgilisi Fenerbahçeli Alper Potuk’u, geçtiğimiz aylarda evinde bir erkek ve iki kızla parti yaparken yakaladı.

Nisan ayından beri ayrı olan aşıklar ayrılığa fazla dayamadı. Bir kaç gün önce barışan aşıklar, geçtiğimiz hafta Ataşehir’de bir kebapçıda baş başa romantik akşam yemeği yedi. Gece saat 02.00’ye kadar süren yemekte ünlü futbolcu, sevgilisinin gönlünü almayı başararak kendisini affettirdi. Güzel oyuncu Tuvana Türkay'ın, üçüncü kez verdiği şans yemeğinde sevgilisi Alper Potuk’a sosyal medya yasağı da koydu!

Alper Potuk

8 Nisan 1991'de, Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde, fabrika işçisi baba ile ev hanımı bir annenin üç çocuğundan ikincisi olarak dünyaya geldi.Sırasıyla babasının işi nedeniyle Balıkesir'in Bandırma ve Eskişehir'in Çifteler ilçelerinde yaşadı.2002'de Çiftçelerspor'un altyapısında futbola başladı. Şuanda Fenerbahçe SK forma giyiyor.

Tuvana Türkay

3 Ekim 1990 doğumlu. İstanbul, Üsküdar'da Bulgaristan göçmeni ve Rizeli bir annesinin kızı olarak dünyaya geldi. Oyunculuk, şan ve diksiyon dersleri aldı. 2014 yılında Kara Para aşk dizisinde rol aldı ve yıldızı parladı. 2017 yılında Ata Demirer'in Olanlar Oldu filminde başrol oynadı. Daha sora farklı yapımlarda da yer aldı...
İhanet Tuvana Türkay Alper Potuk magazin aşk barışma Fenerbahçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor