İdo Tatlıses: Çocuk Yapmak İçin Nikah Şart Değil

İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu. "Genç yaşta baba olmak istiyorum, çocuk sahibi olmak için nikah yapmak şart değil" dedi.

İdo Tatlıses: Çocuk Yapmak İçin Nikah Şart Değil
İdo Tatlıses: Çocuk Yapmak İçin Nikah Şart Değil Umut Aslan

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses yapılan bir gazete röportajında açıklamalarda bulundu. Çapkın olduğunu fakat bu konuda babasına yetişemediğini ifade eden Tatlıses, henüz evlilik düşünmediğini söyledi. Fakat baba olmayı çok istediğini, erkek veya kız bebek farketmeksizin genç yaşta baba olmayı çok arzuladığını ifade eden İdo Tatlıses, çocuk sahibi olmak için nikah kıymanın şart olmadığını, kendi anne-babasının da nikahsız olduğunu dile getirdi.

İdo Tatlıses, aşk adamı olduğunu, aşık olmadan bir ilişkiye başlayamayacağını, tek gecelik ilişkilere karşı olduğunu söyledi. İyilik Elçileri adında arkadaşlarıyla bir dernek kurduğunu ve ihtiyaç sahiplerine bu dernek aracılığı ile yardım ettiklerini söyleyen Tatlıses, çok çalıştığını ve iyi para kazandığını da sözlerine ekledi. Annesiyle ortak oldukları İdo Prodüksiyon şirketleri, gıda, tekstil ve inşaat şirketleri olduğunu aktaran İdo Tatlıses, kazandığı paraları tekrar işine yatırdığını söyledi.

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı seviyorum" açıklamasının yalakalık olarak değerlendirilmesine karşı İdo Tatlıses "Doğru bildiğimi paylaşıyorum. Bu milletin cumhuru, o anlamda sevdiğimi söylüyorum. İş kapmak için yapanlar varsa bilemem, ama ben daha o partinin belediyelerinden tek iş teklifi almadım. Bu yüzden yapmıyorum." şeklinde açıklamada bulundu.

ido tatlıses nikah şart değil evlenmeden çocuk yapmak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!