İbrahim Tatlıses Bakın AKP'den Neden Aday Gösterilmemiş...

AKP'den milletvekili olabilmek için aday adaylığı başvurusunda bulunan ancak listeye giremeyen İbrahim Tatlıses'in neden seçilmediği ortaya çıktı

İbrahim Tatlıses Bakın AKP'den  Neden Aday Gösterilmemiş...
İbrahim Tatlıses Bakın AKP'den  Neden Aday Gösterilmemiş... Hilal Mert

24 haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile aynı anda yapılacak olan milletvekili seçimlerinde AKP'den İzmir milletvekili olabilmek için aday adaylığı başvurusunda bulunan ancak listeye giremeyen Tatlıses'in neden seçilmediği ortaya çıktı.

İzmir milletvekili listesinde üst sıralarda yer alması beklenirken listede kendine yer bulayan ünlü türkücünün listede bulunmamasının nedeni İbrahim Tatlıses'in listede istediği sırada yer almaması olmuş.

Alınan bilgiye göre; İzmir milletvekili listesinde üst sıralarda yer almayı bekleyen Tatlıses 7. sıradan aday gösterildi. Bu sıralamada seçilme olasılığının çok düşük olması nedeni ile sıralamadan memnun olmayan İbrahim Tatlıses listede olmak istemediğini parti yönetimine bildirdi.

Haberlerin gündeme gelmesi üzerine Tatlıses ise haberi yalanladı. İşte Tatlıses’in sosyal medya hesabından yaptığı o yalanlama;

“Böyle aslı astarı olmayan haberler nereden çıkar anlamış değilim… Bu haberi ve ithamları asla kabul etmiyorum. Ben gönül verdiğim partimin her kararına saygılıyım… 7'de olsa, hiç olmasa da benim boynum kıldan ince sanırım bunu artık anlamış olmalısınız… Bana YÜCE ALLAH tarafından verilen yetenek ile makamların büyüğü bahşedilmiş zaten çok şükür… 10 kere aday olsam mesele makam veya güç değil mesele gönül verdiğim Sayın Cumhurbaşkanımın, partimin yanında olduğumu göstermektir. Saygılarımla.”

24 haziran seçim Cumhurbaşkanlığı milletvekili seçimleri AKP İzmir aday adayı İbrahim Tatlıses
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş