Hazım Körmükçü: Zeynep de Benim Yüzümü Kanattı

Nişanlısına ve zamanında eski eşine de şiddet uygulamakla suçlanan oyuncu Hazım Körmükçü'den şok sözler: Zeynep de beni kanattı

Hazım Körmükçü: Zeynep de Benim Yüzümü Kanattı
Hazım Körmükçü: Zeynep de Benim Yüzümü Kanattı Hilal Mert

Nişanlısına ve zamanında eski eşine de şiddet uygulamakla suçlanan oyuncu Hazım Körmükçü'den şok sözler duyuldu! Alınan bilgiye göre; Türkücü Hilal Özdemir ile 2005 yılında evlenen ve 2016 yılında boşanan oyuncu Hazım Körmükçü nişanlısı ve evlenmek üzre gün saydığı FB TV spikeri Zeynep Tandoğan'a şiddet uyguladı. Hazım Körmükçü'nün Hilal Özdemir ile evliliğini bitmesi de iddiaya göre şiddet! Hazım Körmükçü ve televizyon spikeri Zeynep Tandoğan ile ilişki yaşamaya başladı. Çift, 30 Mayıs’ta nikâh masasına oturacaktı ancak şahitleri Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe’nin kongresi nedeniyle törene katılamayacağı için nikâhı ileri bir tarihe erteledi. Yeni nikah tarihi beklenirken ikili için şok  bir haber alındı. Geçen gün Tandoğan nikâh masasına oturmak için gün saydığı Körmükçü’yü kendisini dövdüğü gerekçesiyle polise şikayet etti.  Eve gelen polis memurları sorgu için Körmükçü’yü gözaltına alarak karakola götürdü. Tandoğan da önce hastaneye giderek darp raporu aldı ve karakola gidip şikayet dosyasına raporu ekledi.

Önce Zeynep Tandoğan Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz'a konuk oldu ve şiddeti ilk defa görediğini geçen yılda dayak yediğini ama Hazım Körmükçünün çok kez özür dilediğini anlattı.

"Hazım’dan destek istedim, ev işleriyle ilgili. Her gün sabah çıktı akşam geldi, ben sürünerek bazı işleri yapmak zorunda kaldım. Ama en büyük gönül kırıklığım Hazım’ın İzmir'deki projeyi kabul etmesi oldu. Ben zaten ‘git’ derdim. Her zaman işi olmasından yanaydım, elimden gelen ne kadar gücüm varsa manevi desteği, yönetmenler, yapımcılar her yere soktum. Menajeri ile kol kola çalıştım. Ben bunları sevdiğim için yaptım. Bana bir faydası yoktu bunların. Akabinde tek üzüntüm ‘keşke bana da danışsaydın, beraber karar verseydik. biz burada seni bekliyoruz’ deseydim. Bunu anlatırken geldiğimiz nokta bu. O gün konuşmak istemediğimi de dile getirdim. Bunları tartışmak istemediğimi dile getirdim. Bana bir hakaret etti. Ben de ona “Ben de adam gibi davran. Seni yerden kaldıranın kıymetini bil” dedim. Sonra boğazımı sıktı, ben de ona vurdum."

Zeynep Tandoğan'ın iddiaları sonrası Hazım Körmükçü de kendini böyle savundu;

"Yüzümde görmüş olduğunuz izleri kendisi yapmıştır. Karakola gittiğimde ifade verdiğimde polis memurları kendisinin bana dava açtığını, şikâyetçi olduğunu söylediler ben de onun üzerine dava açtım. Ben bu işi Zeynep’e söyledim en başından Beri biliyordu. Ben bu işi neden aldım ailemi korumak ve maddi manevi aileme destek olmak için aldım."

Hazım Körmükçü'nün suçlamalarına Zeynep Tandoğan'dan cevap geldi;

"Bu fotoğraflar tamamen yalan, bunları ben yapmadım. Sadece saçını çektim ve boğazını sıktım. Velev ki ben yaptım, Benim yatağım yüzüm gözüm kan içinde. Daha önce de dayak yedim, o dayakların yazıları mevcut bunlar da mı yalan. Benim ağzımın burnumun hali nedir ya? ben daha önce yaşadığım şiddetin her türlü elimde mevcut. Daha önce yediğim dayağın, arkasından dilediği özürlerin yazıları mevcut. Ben Hilal hanıma vurmamıştır diye savunmadım. “Lütfen beni ve çocuğumu bu işin içine çekmeyin” dedim. O zamana kadar Hazım’ın gerçekten iyi bir baba olduğunu anlattım. Hilal hanıma vurup vurmadığıyla ilgili ağzımı açmadım."

Davalar için savcının vereceği karar bekleniyor...

Hazım Körmükçü Hilal Özdemir Zeynep Tandoğan şiddet dayak n ayrılık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?