Hapis Cezası Alan Erol Köse'den Gülben Ergen'e Özür

Ağır eleştirileri nedeni ile Erol Köse'ye koruma kararı aldıran Gülben Ergen kararı ihlal eden Köse için 3 gün zorlama hapsi aldırdı, hapse girmek istemeyen Erol Köse Ergen'den özür diledi

Hapis Cezası Alan Erol Köse'den Gülben Ergen'e Özür
Hapis Cezası Alan Erol Köse'den Gülben Ergen'e Özür Hilal Mert

Eylül 2017'de hakkında çıkan "evli adamla yasak aşk yaşıyor" iddiaları ile magazin gündemine bomba gibi düşen Gülben Ergen, hakkında ağır eleştiride bulunan Seren Serengil için koruma kararı aldırmıştı. Koruma kararını ihlal eden Seren Serengil için savcılığa yapılan başvuru üzerine Seren Serengil Bakırköy Kadın Tutuk Evi'nde 3 gün hapis yatmıştı.

TVEM'de yayınlanan Her Şeyi Konuşalım adlı programda yorumcu olarak yer alan eski müzik yapımcısı Erol Köse, Gülben Ergen'in hakkından aldırdığı koruma kararına Seren Serengil gibi uymadı ve Ergen'in şikayeti üzerine 3 günlük hapis cezasına çarptırıldı.

Bu karar sonrası Erol Köse Instagram hesabı üzerinden paylaştığı video ile vicdani olarak Gülben Ergen'den özür diledi. Erol Köse yayınladığı videoda şu ifadelere yer verdi;

"Geçtiğimiz dönemde Gülben Ergen'le ilgili itibarsızlaştırma  kampanyası başlamış ve kartopu çığa dönüşmüştü. Benim de istemsizce olaya dahilim olduğunu gördüğümden Gülben Ergen ve ailesinden özür dilemeyi vicdani bir sorumluluk olarak görüyorum. Hukuki değil, vicdani olarak. Çünkü dönüp baktığımda Gülben Ergen müzik, medya ve ayrıca sosyal sorumluluk projeleriyle başarıya ulaşmıştır. Kastını aşan yüklenmelere gidilmiş ve çizgi sanırım bazı noktalarda aşılmıştır. Özür dilemek bir erdemdir. Savaşların arttığı bir ortamda barışı önce kendi sektörümüzde tahsis etmemiz gerekir."

Gülben Ergen Erol Köse hapis seren serengil koruma kararı magazin ihlal cezaevi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş