Hanife Paraya Doymuyor

İzdivaç programında meşhur olan gelin adayı Hanife, bu sayede sosyal medyada 312 bin takipçiye sahip olmuştu. Ama Hanife'nin, her gün bu hesabından reklam ürünlerini tanıtarak para kazanmaya çalışması takipçilerini kızdırdı.

Hanife Paraya Doymuyor
Hanife Paraya Doymuyor Umut Aslan

İzdivaç programında taliplerini reddederek adını duyurduktan sonra sosyal medyada 312 bin takipçiye ulaşan başörtülü gelin adayı Hanife, bu popülerliği kazanca çevirmek için her yolu deniyor. İzdivaç programının gözdesi olan, sürekli taliplilerini reddetmekle meşhur Hanife bu popülaritesini paraya dökmekten de geri kalmıyor.

Bu bağlamda aile fertlerini bile reklamlara alet etmekten çekinmeyen müzmin gelin adayı Hanife, paylaştığı bir resminde teyzesine sarılırken ayakkabı firmasının reklamını yaptı.

Bir süre önce de başının açık olduğu fotoğraflarının sosyal medyada yayılmasıyla gündeme gelen Hanife, şimdi de yaptığı sosyal medya reklamlarıyla gündeme oturdu. Gelen tepkiler üzerine gelin adayı Hanife'nin instagram hesabındaki ayakkabı reklamını kaldırması da dikkatlerden kaçmadı.


"YETER ARTIK GÖZÜN DOYSUN"
Sosyal paylaşım sitesi instagram'da birçok markaya ait ürünleri tanıtan Hanife, olayı abartınca takipçileri isyan etmeye başladı. Günlük en ez 3-4 markaya ait paylaşımda bulunan Hanife için "Yeter artık gözün doysun" yorumları yapılıyor.

HAVUZ POZU OLAY OLMUŞTU
 Müzmin gelin adayı Hanife, gündemde kalıp kendisinden söz ettirmek için her yolu deniyor. Hanife son olarak havuz pozuyla gündem olmuştu. "Yüzme bilmeyip havuza kıyafetleri ile atlayanlar" notuyla yayımlanan fotoğraf, kısa sürede 6 binden fazla beğeni almıştı.

gelin adayı hanife izdivaç hanife hanife hanife ayakkabı reklamı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?