Hande Yener ile Ümit Cem Şenol Aşkı Düğün Mekanı Hazırken Bitti!

Ünlü şarkıcı Hande Yener, 2 yıldır beraber olduğu manken Ümit Cem Şenol ile evlenme hazırlığı yaparken ayrılık kararı aldı...

Hande Yener ile Ümit Cem Şenol Aşkı Düğün Mekanı Hazırken Bitti!
Hande Yener ile Ümit Cem Şenol Aşkı Düğün Mekanı Hazırken Bitti! Hilal Mert

Ünlü şarkıcı Hande Yener'in yüzü yine aşktan yana gülmedi! 20'li yaşlarında iken çocuğunun babası olan ilk eşinden boşanan Hande Yener üne kavuştuktan sonra bir daha asla evlenmem demişti ama geçen sene manken Ümit Cem Şenol ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Son bir yıl içinde bir çok kez ayrılıp barışan çift bu Eylül'de Antalya'da evlenme kararı aldı. Yaz ayları başında düğün mekanının süslemelerini seçen Hande Yener düğünü yine yapamadı!

Bu üzücü haberi sadece aileleri ve yakın çevreleriyle paylaşan ikilinin aşklarını dostça sonlandırdıkları öğrenildi. Hande Yener ve Ümit Cem Şenol, daha önce ayrıldıkları dönemde olduğu gibi Instagram’dan birbirlerini takipten çıkararak, birlikte oldukları fotoğraflarını da sildi. Hande Yener’in oğlu Çağın Kulaçoğlu ise, Ümit Cem Şenol’u takip etmeye devam ediyor.

Yaklaşık 10 yıl önce de cankurtaran olan Kadir Doğulu ile aşk yaşayan ve evlenmek istediğini belirten Hande Yener Kadir Doğulu'yu Sinan Akçıl için terk etmiş ve o ilişki de evlilik ile sonlanamadan bitmişti. Oyuncu olmak istediğini belirten Kadir Doğulu Hande Yener'in yönlendirmesi ile yapımcılar ile tanışmış ve rol aldığı Fatih Harbiye dizisinde tanıştığı Neslihan Atagül ile evlenmişti.
Hande Yener Ümit Cem Şenol ayrılık düğün Kadir Doğulu Sinan Akçıl
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?