Hacı Sabancı Ciciş'leri Kavga Ettirdi. İşte Esra Ersoy'un Olay Videosu

Cicişler olarak bilinen Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşlerin hastanelik olmasıne neden olan kavgasının sebebnin iş adamı Hacı Sabancı olduğu iddia ediliyor.

Hacı Sabancı Ciciş'leri Kavga Ettirdi. İşte Esra Ersoy'un Olay Videosu
Hacı Sabancı Ciciş'leri Kavga Ettirdi. İşte Esra Ersoy'un Olay Videosu Umut Aslan

Geçtiğimiz gün Esra ve Ceyda Ciciş kardeşlerin birbirine girdiği ve hastanede son bulan büyük kavgaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Birbirlerini yaralacak kadar büyük bir kavgaya tutuşan Cicişler'in kavga etme sebebi bugün sosyal medya üzerinden birbirlerini ifşa etmeleri üzerine ortaya çıktı.

Etiler'deki evinde kayıt ettiği belirtilen videoda Esra Ersoy tamamen çıplak bir halde kendisini videoya çekiyori ve videoyu gönderdiği iş adamına şarkılar söyleyerek onunla tatile çıkmak istediğini söylüyor. Ayrıca bu videoyu çekerken karşıdaki iş adamına Hacı şeklinde hitap ediyor. Esra Ersoy'un videoda karşısındaki kişiye "Hacı, aramıza Ceyda girdi değil mi? Aramızı Ceyda mı bozdu?" sözlerini sarf etmesi de dikkatlerden kaçmıyor. Esra Ersoy'un kendini çıplak bir şekilde görüntüye aldığı rezil videoda Hacı diye seslendiği kişinin iş adamı Hacı Sabancı olduğu iddia ediliyor. Hacı Sabancı'ya çırılçıplak bir şekilde sitemde bulunan Esra, "Nerede o günler? Beni Boston'a, Londra'ya çağırırdın, ne oldu şimdi?" şeklinde sorular sorarak Hacı Sabancı'yı terletti.  

Video görüntülerinin internete düşmesi ve tüm magazin bültenlerinde manşet olması sonucu açıklama yapmak durumunda kalan Esra Ersoy'un  ne söyleyeceği merak ediliyordu.. Konuyla ilgili açıklama yapan Esra Ersoy, "Çok kötüyüm. Konuşacak durumda değilim. Avukatımla görüşme halindeyim. Görüntülere acilen tedbir kararı getirtiyorum. Bu görüntüleri kim yaydıysa cezasını çekecek" açıklamasını yaptı.

İşte Ciciş Kardeşlerden Esra Ersoy'un Olay Videosu

esra ersoy çıplak videosu ciciş kardeşler çıplak video ciciş kardeşler video görüntüleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş