Gülben Ergen'den Beklenen İtiraf Geldi

Önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezinde sevenleriyle buluşan Gülben Ergen , yapımcı Burak Törer ile aşk yaşadığını doğrulayarak '' Çok iyiyim ve mutluyum '' dedi.

Gülben Ergen'den Beklenen İtiraf Geldi
Gülben Ergen'den Beklenen İtiraf Geldi

BEKLENEN İTİRAF GELDİ 

Geçtiğimiz aylarda olaylı bir şekilde Erhan Çelik ile ayrıldıklarını söyleyen Gülben Ergen'den yeni aşk şoku. Gülben Ergen(46) , Yapımcı Burak Törer(48) ile aşk yaşadıklarını açıkladı. 

ÇOK İYİYİM VE MUTLUYUM

Basın mensuplarının '' Burak Bey ile aşk yaşadığınız iddası var.Ne düşünüyorsunuz?'' sorusuna şu cevabı verdi : '' Güzel düşünüyorum.Çok iyiyim ve mutluyum.''

 

TÖRER BANA SORMAYIN DEMİŞTİ

Yapımcı Burak Törer  '' Konuyu Gülben Hanım'a sorun, cevap veremem.O sanatçı'' demişti.

 

SESLENDİRDİĞİ ŞARKILAR AŞK DOLU

Gülben Ergen'in konsere, Tuncel Kurtiz imzalı ' Tut Yüreğimden Ustam ' adlı duygusal bir şiiri okuyarak çıkması, 'Yandım Yandım' ve 'Ben Sana Abayı Yaktım' şarkılarını çoşkuyla ve mutlulukla söylemesi yeni bir aşk yaşadığını ve herşeyin yolunda gittiğini belli ediyordu.

 

Gülben Ergen

25 Ağustos 1972'de Mazhar ve Gülser Ergen'in kızı olarak İstanbul, Erenköy'de doğdu.İlkokuldan sonra Erenköy Lisesi'nde orta öğretimini tamamlayan Ergen, lise öğretimini ise Kadıköy Ticaret Lisesi'nde bitirdi.

Ergen, 1987 'de lise 2.sınıftayken katıldığı Sinema Yıldızı Yarışmasında 2.seçildi.Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen bu yarışma sayesinde tanınan bir yüz haline gelen Ergen,liseyi bitirdikten sonra mankenlik yapmaya başladı.

Kariyer Hayatı

Ortaokulu Erenköy Kız Lisesinde, liseyi de Kadıköy Ticaret Lisesinde okuyan Ergen, liseyi bitirdikten sonra sanat kariyerinin ilk adımlarını atmış.Konservatuvar eğitimi almamasına rağmen sadece aldığı özel eğitim ve kurslar ile eksikliğini tamamlayan Ergen, bu alanda başarılı bir çıkış yaptı.

Hayatının dönüm noktası olan 1987 yılında Hürriyet Sinema güzellik yarışmasında 2.seçilmiş. Kariyer hayatına ilk olarak mankenlik ile başlayan sanatçı, Kenan Kalay ile başrollerini paylaştığı 'Deniz Yıldızı' isimli film ile sinema hayatına atılmış. Sonrasında Aydan Şener ile oynadığı 'İki Kızkardeş' filminde yine bir başrolde hayranlarının karşısına çıkmış.

Ardından 1990'lı yıllarda Fırat, Marziye ve Dadı dizileri ile oyunculuktaki başarısını kanıtlayan Ergen, bunun yanı sıra şarkıcılıkta da piyasaya çıkardığı albümleri ile kendini kanıtlamayı başarmış.

 

gülben aşk burak ergen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş